Šią savaitę pradedamas šildymo sezonas

Dalintis:

Šiandien Tauragės šilumos tinklai socialiniame tinkle „Facebook“ išplatino pranešimą apie šildymo sezono pradžią.

Orai smarkiai atvėso, o praėjusį savaitgalį dar ir prasiautė smarkūs vėjai. Pastaraisiais rytais daugelis jau pastebėjo lauke tvyrančias šalnas, todėl dažnas ėmė kalbėti ir apie šildymo sezoną.

Kaip dėstoma Tauragės šilumos tinklų pranešime socialinio tinklo vartotojams, siekiant gyventojų susirgimų šildymo sezono pradžia numatoma spalio 12 dieną.

Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktorė Gintarė Rakauskienė patikslino, kad mero potvarkis jau yra pasirašytas.

Pernai šildymo sezonas Tauragėje pradėtas panašiu laiku, spalio 11-ąją.

Spalio mėnesio šilumos kaina išlieka tokia pati, kaip rugsėjį – 7,64 ct/kWh. Pagal šilumos kainą Tauragės rajono savivaldybė yra 12-ta šilumos kainų lentelėje, skaičiuojant nuo žemiausios.

Šilumos tinklai primena, kad esant techninėms galimybėms bei suderinus su šilumos tiekėju, šilumos vartotojai gali patys nuspręsti dėl savo pastatų šildymo pradžios. Daugiabučių namų gyventojai turi teisę pradėti šildymo sezoną savo nuožiūra. Jei norite šildytis anksčiau arba vėliau, šiam sprendimui turi pritarti daugiau kaip pusė namo gyventojų.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą