fbpx

Šiandien apsispręs dėl karantino švelninimo

Dalintis:

Jau anksčiau skelbta, kad šiandien Vyriausybė spręs dėl karantino pratęsimo. Bus siekiama jį pratęsti dar dviem savaitėms. Tačiau posėdžio metu taip pat bus svarstomos karantino švelninimo galimybės. Planuojama leisti nedidelius renginius nuo vasaros pradžios.

Po vakar įvykusio COVID-19 komiteto posėdžio ministras pirmininkas Saulius Skvernelis paskelbė, kad planuojamos švelnesnės karantino priemonės, dėl kurių Vyriausybė apsispręs šiandien. Komiteto posėdžio metu pritarta siūlymui darželių ir ikimokyklinių grupių duris atverti nuo gegužės 18 dienos. Taip pat bus svarstomos pradinio ugdymo, specialiųjų mokyklų, neįgaliųjų dienos centrų veiklos atnaujinimo galimybės ir sąlygos.

Taip pat nuo gegužės 18 dienos leista atnaujinti veiklą visiems grožio srities specialistams.

Tarp siūlymų – ir leidimas lankyti stacionare gydomus pacientus. Numatoma, jog tai daryti būtų galima gydytojo leidimu ir sveikatos priežiūros įstaigos vadovo nustatyta tvarka. Šiandienos posėdžio metu bus svarstoma ir dėl odontologijos paslaugų atnaujinimo nuo gegužės 18 dienos.

Vienas iš siūlymų komitete – leisti atnaujinti nedidelius renginius atvirose erdvėse, kuriuose dalyvautų ne daugiau kaip 30 žiūrovų ir būtų galimybė išlaikyti saugų atstumą. Nuo birželio 1 dienos būtų svarstoma galimybė atnaujinti nedidelius renginius ir uždarose erdvėse.

Bene labiausiai laukiamas sprendimas – nuo gegužės 11 dienos leisti praktinius vairavimo mokymus. „Regitroje“ praktiniai egzaminai jau atnaujinti, tačiau vairavimo mokyklos starto vis dar laukia.

Nepaisant švelninimo galimybių, karantiną Vyriausybei bus siūloma pratęsti iki pat gegužės 31 dienos.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą