Šiandien būsimiems Seimo nariams įteiks pažymėjimus

Dalintis:

Skelbiama, kad šiandien Seimo rūmų kieme bus išdalinti pažymėjimai naujai išrinktiems Seimo nariams. Juos gaus ir du tauragiškiai – Aušrinė Norkienė bei Romualdas Vaitkus.

Kaip skelbia Vyriausioji rinkimų komisija (VRK), naujai išrinkti parlamentarai oficialiai ceremonijai susiburs Seimo rūmų Didžiajame kieme, Vilniuje. Dėl kilusios pandemijos ir vengiant būriavimosi, pažymėjimai būsimiems Seimo nariams bus teikiami grupėmis pagal iš anksto sudarytą grafiką. Būsimieji Seimo nariai grupėmis suskirstyti abėcėlės tvarka.

Pirmoji grupė pažymėjimų atsiimti susirinks 13 val. Tauragiškių išrinkti Aušrinė Norkienė pažymėjimą atsiimti vyks su trečiąja grupe, kuri rinksis 14.20 val., o Romualdas Vaitkus savo pažymėjimą gaus su paskutinine penktąja grupe, kuriai įteikimas planuojamas 15.40 val. VRK skelbia, jog Seimo nario pažymėjimą gavęs išrinktasis saugumo sumetimais turės tuoj pat palikti renginio vietą.

Įteikti pažymėjimai bus naudojami kaip Seimo nario balsavimo kortelė, ja identifikuojamas Seimo narys įeinant į posėdžių salę. Pažymėjimas taip pat suteikia teisę dalyvauti pirmajame Seimo posėdyje.

Primenama, kad iki pirmojo oficialaus Seimo posėdžio, būsimieji Seimo nariai privalo atsisakyti bet kokių pareigų, kurios nesuderinamos su mandatu.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą