fbpx

Šiandien registracija į mobiliuosius tyrimo punktus negalima

Dalintis:

Sveikatos apsaugos ministerija išplatino pranešimą, kuriame informuoja, jog šiandien nebus vykdoma registracija į mobiliuosius tyrimo punktus.

Registracija sustabdyta laikinai, dėl techninių priežasčių. Nepaisant to, karštąja linija 1808 galima skambinti ir gauti reikalingą informaciją.

Skelbiama, kad registracija į mobiliuosius tyrimo punktus sustabdyta dėl Registrų centro informacinių sistemų tvarkymo darbų. Registracija vėl bus atnaujinta rytoj, 8 val.

Primenama, kad karštąja linija į konsultantus kreiptis reikia pajutus koronavirusinei infekcijai būdingus simptomus: karščiavimą, kosulį, dusulį ir kt.

Oficialiai skelbiamais duomenimis, Tauragės mobiliajame tyrimo punkte užimtumas nemenkas. Rytojaus dieną pagal punkto darbo grafikus numatyta priimti 42 žmones, tačiau liko tik 6 laisvos vietos. Kiek daugiau laisvų vietų tyrimams penktadienį – 26 vietos.

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) informuoja, kad sutriko informacijos apie koronavirusinei infekcijai nustatyti atliekamus testus gavimas iš e.sveikatos sistemos. Todėl gydymo įstaigų prašoma apie teigiamus testus nedelsiant informuoti visą parą budintį NVSC darbuotoją telefonu 8 677 37729.  Taip siekiama užtikrinti, kad epidemiologų darbas vyktų įprastai ir epidemiologinė diagnostika būtų atlikta laiku. NVSC šiuo metu neturi visos informacijos apie naujus teigiamus testus, todėl negali vykdyti epidemiologinės diagnostikos.

Taip pat skelbiama, kad vakar dienos laboratorijų duomenimis, Lietuvoje nustatyti 115 naujų susirgimų koronavirusu. 55 iš jų registruoti Kauno, 22 – Vilniaus, 19 – Šiaulių, po 6 – Telšių ir Klaipėdos, 4 – Panevėžio, 2 – Alytaus ir 1 – Marijampolės apskrityse. Šiuo metu šalyje COVID-19 serga 2217 žmonių.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą