fbpx

Šiandien Tauragę apjuos patikros postai

Dalintis:

Penktadienį nuo 13 val. pradės veikti stacionarūs pareigūnų postai prie visų Tauragės įvažiavimų. Juose bus budima savaitgaliais ir švenčių metu iki pat sausio 3 dienos.

Tokias pandemijos kontrolės priemones nutarta įvesti augant sergančiųjų koronavirusu gretoms ir siekiant sustabdyti norinčius vykti aplankyti artimuosius į kitus rajonus.

Kaip informavo Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė Greta Kęsminaitė, savame rajone žmonės galės keliauti.

– Pareigūnai žiūrės individualiai į kiekvieną situaciją. Jei žmogus gyvena kaime, kuriame nėra parduotuvės ir jis vyks į Tauragę apsipirkti, jis bus įleistas į miestą. Draudžiamos kelionės tarp savivaldybių, tad, pavyzdžiui, vykstantys į Šilalę ten patekti negalės – jie bus sustabdyti pareigūnų, – sakė G.Kęsminaitė.

Komisariato atstovė rekomenduoja su savimi turėti kelionės tikslą įrodančius dokumentus, kad pareigūnams nereikėtų duomenų tikrinti sistemoje – taip kelionės tikslą bus galima pasiekti greičiau. Pareigūnai teigia, jog užteks ir dokumento nuotraukos telefone. Visgi, kilus įtarimams, informacija bus tikrinama.

– Bet kuriuo atveju pareigūnai gali net ir gatvėje sustabdyti žmogų ir tikrinti jo dokumentus. Bus budima ne tik postuose. Pagalbon pasitelkiami ir šauliai, pasieniečiai, karo policijos pareigūnai, – vardijo G.Kęsminaitė.

Primename, kad Tauragės rajone eismo ribojimai bus taikomi gruodžio 18–20, 23–27 d. ir nuo gruodžio 31 d. iki sausio 3 d. Prie miesto įvažiavimų/išvažiavimų bus įrengti eismo kontrolės postai, kuriuose dirbantys policijos pareigūnai turės teisę be svarbios priežasties neleisti kirsti patikros posto išskyrus atvejus, kai vykstama į tarptautinius keleivių maršrutus aptarnaujančius oro, jūrų uostus, autobusų stotis, vykstančius į savo gyvenamosios vietos savivaldybę, keliaujančius dėl artimųjų giminaičių mirties. Taip pat postuose praleidžiami bus tie, kurie vyksta į darbo vietą kitoje savivaldybėje, važiuojantys dėl sveikatos priežiūros paslaugų.

Jeigu ruošiatės keliauti ir kyla papildomų klausimų, galima skambinti policijos informacijos telefonu 8 700 60 000. Konsultantai atsakymus teikia darbo dienomis – nuo 7 val. iki 20 val., savaitgaliais ir švenčių dienomis – nuo 8 val. iki 17 val.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Palikite komentarą