Šilalėje skiepijamų asmenų sąrašą pakeitę asmenys gali sulaukti baudų

Dalintis:

Šilalės rajone UAB „Ambulansas“ į skiepijamų asmenų sąrašus įtraukus vilnietį įmonės savininką ir jo giminaičius, padarytas pažeidimas. Atsakingų juridinių asmenų vadovai gali sulaukti administracinių nusižengimų protokolų ir baudų.

Tokią informaciją šiandien paskelbė naujienų portalas lrt.lt.

Apie tai, kad į skiepijamų asmenų sąrašą Šilalės rajone galimai neteisėtai įtraukti keli vilniečiai, susiję su privačia greitosios medicinos pagalbos įmone UAB „Ambulansas“. Pranešama, jog pastarosios įmonės vadovė Šilalės rajone į skiepijamų medicinos darbuotojų sąrašą įtraukė bendrovės vadovą iš Vilniaus ir jo šeimos narius. Tokiu būdu buvęs pažeistas vakcinavimo prioritetinis sąrašas.

Situaciją vertinti ėmėsi Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC). Šiandien paskelbta, kad ketinama atsakingų juridinių asmenų vadovams surašyti administracinių nusižengimų protokolus ir skirti pinigines baudas. Už prioritetų nesilaikymą gresia bauda nuo 1,5 tūkst. iki 6 tūkst. eurų. Protokolai ir bylos medžiaga bus perduodama teismui, kuris ir spręs, kokio dydžio baudos bus skirtos.

Primename, kad apie vilniečių asmenų pavardes skiepijamų asmenų sąrašuose sausio pradžioje viešai pranešė Šilalės rajono tarybos narys Tadas Bartkus. Pastebėta, kad pagal prioritetinį vakvinavimo sąrašą skiepijant nuo koronaviruso medikus, į sąrašą įtrauktas UAB „Ambulansas“ direktorius Ričardas Ūselis, gyvenantis Vilniuje. Šis su trimis savo šeimos nariais pasiskiepyti atvyko į Šilalę, tvirtindami, kad ketina savanoriauti greitosios medicinos pagalbos stotyje. Gavus nurodymus iš Sveikatos apsaugos ministerijos nutarta vilniečius paskiepyti ir antrąja koronaviruso vakcinos doze.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą