Siūlo pagalbą moksleiviams: konsultuos nemokamai

Dalintis:

Tauragėje veikiantis „Kalbų centras“ feisbuke paskleidė žinią, jog labai pasiilgo vaikų, tad siūlo pagalbą mokantis anglų kalbos. Mokymosi spragas užpildyti stengsis padėti taip pat nuotoliniu būdu.

„Karantinas tęsiasi jau ilgai ir tėveliai tikrai patvirtins, jog vaikai praranda motyvaciją ir norą mokytis. Mums pasisekė, jog savo mieste turime daug atsidavusių pedagogų, kurie net ir pervargę nuo nuotolinio darbo, vis tiek stengiasi mokinius motyvuoti, galvoja vis naujų užduočių ir naujų metodų kaip dar mokinius paskatinti mokytis. <…> Nusprendėme, jog iki kovo 1 d. (esant poreikiui terminą pratęsime) organizuosime anglų kalbos pamokas, kurios tėveliams nekainuos, bet bus finansuojamos iš NVŠ lėšų“, – savo feisbuko puslapyje pranešė „Kalbų centras“.

Šios įstaigos įkūrėja Paula Mačiulienė pasakojo, kad nuotolinio ugdymo metu pedagogai labai stengiasi, tačiau spragų žiniose išvengti sunku. Būtent todėl nutarta pasiūlyti savo pagalbą.

– Manome, kad reiktų pagalbos ir su lietuvių kalba, tačiau dar pasiteiravome tėvelių, ką jie apie tai mano. Tad kol kas mūsų anglų kalbos pedagogai kviečia registruotis ir mokytis anglų kalbos, – sakė P.Mačiulienė.

Pedagogės teigimu, registruotis gali visi moksleiviai – nuo pirmoko iki dvyliktoko. Jie vėliau bus skirstomi į grupes pagal amžių, taip pat pagal turimas žinių spragas.

– Kol kas planuojame sudaryti grupes po ne daugiau kaip 8 mokinius, nes siekiame kiek įmanoma labiau individualiai pagelbėti. Mokysime, be abejo, nuotoliniu būdu, konferenciniais vaizdo skambučiais, taip pat bus atsiunčiama mokymuisi reikalinga medžiaga, – vardijo pašnekovė.

„Versmės“ gimnazijoje pedagoge dirbanti P.Mačiulienė atvira – šiuo laikotarpiu sunku ir mažiausiems. Jiems trūksta užimtumo, daug darbo turi įdėti tėveliai, kad mažieji nenuobodžiautų.

– Kadangi turime dirbti nuotoliniu būdu, tai vaikučiams paruošėme užduočių knygeles. Būrelius nuotoliniu būdu jiems atlaikyti būtų tiesiog per sudėtinga, – sakė pedagogė.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą