fbpx

„Skaudvilės kraštui“ Vidas Bičkus vadovaus penktą kadenciją

Dalintis:

Bendruomenė „Skaudvilės kraštas“ penktą kartą vienbalsiai dvejų metų kadencijai pirmininku išrinko Vidą Bičkų. Šias pareigas jis jau vykdo aštuonerius metus. Dar kartą perrinktas bendruomenės pirmininku, V.Bičkus dėkoja kraštiečiams už parodytą pasitikėjimą, sako turįs daugybę idėjų, o viena jų – Skaudvilėje įrengti diskgolfo aikštelę. Tokios pramogos nėra visame Tauragės krašte.

Visuotiniame ataskaitiniame rinkiminiame bendruomenės „Skaudvilės kraštas“ susirinkime Vidas Bičkus po finansinės praėjusių metų ataskaitos pristatymo ir patvirtinimo penktą kartą vienbalsiai buvo išrinktas bendruomenės pirmininku. Tai jam nebuvo staigmena.

– Džiaugiuosi, kad bendruomenė manimi pasitiki ir palaiko. Tikėjausi, kad vėl būsiu perrinktas naujai kadencijai. Ne kartą girdėjau žmones mane vadinant traukiniu Skaudvilėje, kuris viską traukia. Tokia jų nuomonė labai maloni, – kalbėjo V.Bičkus. – Šiemet įgyvendinsime keletą idėjų. Sieksime dar daugiau žmonių įtraukti į bendruomeninę veiklą.

Pasak V.Bičkaus, geriau, kad nauji nariai priimami į bendruomenę prašosi matydami nuveiktus jos narių darbus. Savo iniciatyva atėję žmonės paprastai būna aktyvūs, o bendruomenės nariais tapusieji po įkalbinėjimų gerokai pasyvesni. V.Bičkaus iniciatyva mieste pradėtos organizuoti talkos. Jis tikisi, kad kaskart vis daugiau žmonių įsijungs į visuomeninę veiklą, gausiau rinksis į talkas – juk ne tik svečiams, bet ir patiems maloniau matyti sutvarkytą ir gražią aplinką.

– Skaudvilės tvenkinys pagaliau turi savo veidą. Esame įrengę vaikų žaidimo ir tinklinio aikšteles prie paplūdimio. Dalyvaujame visuose renginiuose, bendradarbiaujame su Skaudvilės kultūros namų kolektyvu, muziejininke, bibliotekininke ir seniūnija, kartu dirbame kaip viena komanda. Turbūt didžiausias bendruomenės pasiekimas buvo tai, kad Skaudvilė šiemet tapo Lietuvos mažosios kultūros sostine, – nuveiktus bendruomenės darbus vardijo jos pirmininkas. – Planuojame įrengti diskgolfo aikštelę, tik dar neapsisprendėme dėl vietos. Visame Tauragės krašte nėra tokios pramogos.

Diskgolfas panašus į tradicinį golfą, tik vietoj kamuoliuko naudojami skraidantys diskai. Žaidžiant diskus reikia įmesti į specialius krepšius, laimi tas, kuriam tai pavyksta padaryti per kuo mažiau kartų. Už 600 Eur bendruomenė jau įsigijo devynis krepšius, jų įrengimas truks apie mėnesį. Idėjos iniciatorius – bendruomenės narys Kęstutis Baršys – nors gyvena Vilniuje, tačiau aktyviai dalyvauja bendruomenės „Skaudvilės kraštas“ veikloje. V.Bičkus pasidžiaugė dar viena savo iniciatyva – Skaudvilės krepšinio komanda, kurią treniruoja Ričardas Paulauskas. Nuo 2015 m. ši komanda garsina miesto vardą ir yra iškovojusi įspūdingų pergalių.

– Diskgolfas – aktyvus laisvalaikio praleidimas gamtoje, jam nereikia atskiro fizinio pasirengimo, skirtas ne tik jaunimui, bet ir senjorams. Ši pramoga bus nemokama, ja galės mėgautis žmonės, atvykę iš aplinkinių gyvenviečių, – pasakojo V.Bičkus. – Oficialiai naująją pramogą pristatysime per Skaudvilės miesto šventę, tikimės, kad į ją atvyks profesionalių diskgolfo žaidėjų.

Bendruomenėje „Skaudvilės kraštas“, kuri gruodžio mėnesį šventė veiklos dešimtmetį, – apie 70 narių. Jie ne tik susirinkimuose aptaria įvairias iniciatyvas, diskutuoja, bet ir tradiciškai visi kartu kur nors du kartus per metus išvyksta. Vasarą keliauja dvi dienas, lanko įvairius žymius objektus ir plaukia baidarėmis, o rudenį lankosi didmiesčiuose, žiūri spektaklius. Šiemet liepos viduryje bendruomenės nariai planuoja išvyką į Latviją.

Dalintis:

About Author

Regina Genienė

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą