fbpx

Socdemai apsisprendė: į Seimą kandidatuos Darius Petrošius

Dalintis:

Šiandien savo asmeninėje feisbuko paskyroje socialdemokratas Darius Petrošius pranešė, kad partija nusprendė vienmandatėje Tauragės rinkimų apygardoje Seimo rinkimuose kelti jo kandidatūrą.

Socialdemokratų partijai priklausantis Darius Petrošius skelbia, kad tradicinės ataskaitinės partiečių konferencijos, kadangi karantinas, nebuvo. Tad partijos skyrių delegatai, renkant kandidatus į Seimo rinkimus, balsuoti negalėjo. Dėl to buvo surengtas skyriaus tarybos išplėstinis posėdis su grupių pirmininkais.

„Posėdis vyko nuotoliniu būdu, kurio metu vyko ir įvyko balsavimas. Pasiūlyti du kandidatai – Rita Grigalienė ir aš. Skyrius nusprendė į rinkimų maratoną siųsti mane. Jausmas dvejopas – ne kartą šioje rinkimų upėje jau braidžiau, būta pergalių ir pralaimėjimų, bet gyvenimas tuo ir įdomus. Savo krašto ir visos šalies interesams ketverius metus teko atstovauti Seime, ši sritis man gerai žinoma“, – socialiniame tinkle rašo D.Petrošius.

Jau žinoma, kad Valstiečių ir žaliųjų sąjunga į Seimo rinkimus Tauragėje ketina vėl deleguoti Aušrinę Norkienę. O Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai rinkosi iš dviejų partiečių – Tomo Raulinavičiaus ir Arūno Valinsko jaunesniojo. Dar prieš karantiną kandidatu pasirinktas žinomo šoumeno sūnus.

Seimo rinkimai vyks spalio 11-ąją.

Plačiau skaitykite penktadienio „Tauragės kurjeryje“.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą