Spalio 3-iosios, antradienio, „Tauragės kurjeryje“: streikuojantys mokytojai šiandien pėsčiomis trauks į sostinę

Dalintis:

Rugsėjo viduryje nuvilnijęs įspėjamasis streikas įgavo pagreitį ir penktadienį virto masinio protesto banga. Valdžiai pavyko rasti kompromisą su keturiomis iš penkių profesinių sąjungų.

Iš derybų pasitraukusiai Lietuvos švietimo darbuotojų profesinei sąjungai priklauso Žygaičių ir Žalgirių gimnazijų profsąjungos, todėl šių ugdymo įstaigų mokytojai protestuodami prieš situaciją švietimo sistemoje neveda pamokų, jungiasi į visuotinį žygį ir Mokytojų dieną ruošiasi minėti Vilniuje. Leidimas streikuoti išduotas iki spalio 28 dienos.

Pirmąją streiko dieną streikavę Žygaičių gimnazijos mokytojai papasakojo apie užsitęsusias problemas švietimo sistemoje, kurios vilkinamos daugybę metų, o ne sprendžiamos. Jaunosios kartos ugdytojai tvirtina, kad kuo toliau, tuo sunkiau dirbti mokykloje. Kitose mokyklose taip pat veikia profsąjungos, kodėl streikuoja ne visi – sužinosite atsivertę „Tauragės kurjerį“.

Antradienio „Tauragės kurjeryje“ naujienų kaip iš gausybės rago:

apie prasidedančias arenos statybas;

apie garsios rankinio trenerės Stefanijos Andrejanovos netektį;

gyventojams dalijamus konteinerius;

skaitiklių keitimo neišvengiamumą;

rūkančių moksleivių gaudymą dronais;

duris atvėrusį Skaudvilės parapijos namų vaikų dienos centrą „Ateik koks esi“;

moliūgų universalumą ir jų poreikį Tauragėje, siūlomas dekoracijas ir fotosesijas.

„Tauro ragas“ atskleidžia istorinius faktus apie Lietuvos įtaką vokiečių profesorės gyvenime.

Kaip visada Tauragėje verda kultūrinis gyvenimas, apie visus renginius skaitykite laikraštyje. Daug naujienų Jums, mieli tauragiškiai, parašėme, visų nevardysime – tegul būna miela staigmena.

Turime Jums parengę dar vieną mielą dovanėlę – jau galite užsisakyti „Tauragės kurjerio“ prenumeratą kitiems metams. Kiekvienas mums esate svarbus, kiekvienas laukiamas, todėl mūsų paruoštoms naujienoms plačiai atverkite savo namų duris – lankysime Jus dukart per savaitę.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą