Specialistai Šilalės rajone tikrino nelegalų mėsos fabrikėlį

Dalintis:

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos specialistai, po patikrinimo Šilalės rajone, sustabdė mėsos ir žuvies perdirbimo bei konservų gamybos fabrikėlio veiklą. Į rinką nepateks 73 kg šaldytos mėsos, paukštienos ir žuvies.

Kaip informuoja Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) Tauragės departamento specialistai, į patikrinimą Šilalės rajone išsiruošė kartu su Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) Kriminalinės policijos Ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnais. Atlikus patikrinimą, sustabdyta neteisėtai, namų sąlygomis vykdyta mėsos ir žuvies perdirbimo bei konservų gamybos veikla.

Pareigūnams gavus pranešimą apie galimai nelegalią mėsos perdirbimo veiklą ir patikrinus Šilalės rajone nurodytu adresu veikusio asmens patalpas, informacija pasitvirtino – gyvūninio maisto tvarkymas vyko neturint tokiai veiklai būtino VMVT leidimo. Konstatuota, kad mėsa ir žuvis buvo tvarkoma antisanitarinėmis sąlygomis, nešvariose ir netvarkingose patalpose, nesilaikant patalpų ir įrangos higienos bei sanitarijos reikalavimų, o tai ypač karštuoju metų laiku gali turėti nepageidaujamų pasekmių maisto saugai.

VMVT nuotrauka

Šio patikrinimo metu rasta apie 30 kg šaldytos kiaulienos mėsos, 23 kg šaldytos paukštienos ir 20 kg šaldytos žuvies. Neteisėtai veiklą vykdęs asmuo pareigūnams negalėjo pateikti nei šaldytos mėsos ir žuvies, nei konservų gamybai naudotų skardinių dėžučių įsigijimo dokumentų.

Tikrinimo metu rasti asmeniniai užrašai apie konservų gamybai naudotas žaliavas paimti ir perduoti tolesniam Tauragės AVPK Kriminalinės policijos Ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnų tyrimui. Artimiausiu metu bus sprendžiama dėl poveikio priemonių taikymo.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą