Statybinės atliekos – į laukus

Dalintis:

Vos paskelbus informaciją apie Tauragės seniūnijoje rastą atliekų krūvą, pasipylė pranešimai ir apie kitas teršiamas vietoves. Šįkart skaitytoja nurodė, jog statybinės atliekos išpiltos tiesiog pakelėje, nesivarginant jų nė paslėpti.

Iš atsiųstos nuotraukos matyti, kad į ūkininko ruošiamą dirvą supiltos įvairios statybinės atliekos. Matyt, kažkas daro remontą, o atlikusias plytas ir kitokias statybines atliekas nutarė suvežti į laukus. Teršėjai nepasivargino didžiulės šiukšlių krūvos slėpti – supylė tiesiog šalia kelio Tauragė–Šilalė, Sungailiškių kaimo ribose, netoli autobusų stotelės. Apie tai informavome Mažonų seniūną Joną Samošką.

– Reikės nuvažiuoti pažiūrėti, ar atliekos suverstos į privatų lauką, ar jos – kelio apsauginėje zonoje. Dažniausiai patys važiuojam per seniūniją ir pamatom šiukšles, bet kartais ir pranešimų sulaukiam. Jau metų metais tų šiukšlintojų neatsikratom, – nusivylimo neslėpė seniūnas. – Prašom ir Tauragės regioninio atliekų centro pagalbos, bet jie ne viską priima. Padangų kasmet po pilną priekabą prirenkam iš pamiškių.

J.Samoškos teigimu, jei kam nors neaišku, kur kokias atliekas reikia vežti, mielai pakonsultuotų telefonu. Juolab, kad tokių bešeimininkių atliekų tvarkymas kainuoja visiems mokesčių mokėtojams.

Paviešinus informaciją apie aptiktas laukuose statybines atliekas, sulaukėme skaitytojo skambučio. Skambinęs asmuo pranešė, jog teršėjas atsirado. Žmogus esą pažadėjo šiukšles kiek įmanoma skubiau surinkti ir jomis tinkamai atsikratyti.

 

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą