Stragutėje pamažu ruošiamasi įkurtuvėms

Dalintis:

Stragutės bendruomenė (Gaurės seniūnija) savo kaime kuria jaukią viešąją erdvę – trinkelėmis išklojo aikštelę, įrengė treniruoklius, padirbdino suolus, šiemet šioje vietoje bus pastatytas modulinis namelis. Visai neseniai bendruomenė neturėjo net žemės sklypo – glausdavosi privačioje valdoje.

Stragutės bendruomenės pirmininkė Vilija Mockaitienė pasakojo, kad jų parengtam projektui įgyvendinti Žemės ūkio ministerija skyrė 5000 Eur, 1500 Eur atseikėjo Tauragės savivaldybė. Už šią sumą bendruomenė trinkelėmis išklojo 90 kv. m aikštelę, įsigijo karuselę vaikams, skersinį, treniruoklį, imituojantį slidinėjimą, krepšinio lanką su stovu, pastatė 6 metrų aukščio stiebą vėliavai, sumeistravo 10 lauko suolų.

– Projektą vykdė rangovai, kuravom, rūpinomės su Jurga Sparnauskiene, Lina Ašmoniene, Vita Doveikiene ir Aldona Šimkiene. Kai tvarkomės, susirenka daugiau bendruomenės narių. Pernai laimėjome programos „Idėja Tauragei“ 60 tūkst. Eur finansavimą, šiemet bus įrengtas modulinis namelis mūsų bendruomenei. Neturėjome nieko, net žemės sklypo, dabar viskas klostosi puikiai, – džiaugėsi bendruomenės pirmininkė. – Kuriamoje erdvėje pasėsime veją, pasodinsime medelių, kitų augalų, būtinai pasodinsime eglutę, kurią puošime Kalėdoms. Šiemet Antaninių šventės birželį nebus – laukiame namelio, tada surengsime šventę, įkurtuves.

Stragutės bendruomenės nuotrauka

Vilija Mockaitienė pasakojo, kad Stragutės bendruomenė labai aktyvi, turi daug planų, prieš keletą dienų rinkosi į ataskaitinį susirinkimą.

– Savivaldybė mums sklypą nupirko iš privatininko, sumokėjo apie 6 ar 7 tūkst. Eur, tiksliai nežinau. Bendruomenė gyvuoja jau vienuoliktus metus, o mes vis dar kuriamės. Su sklypu buvo labai sudėtinga, nes valdiškos žemės kaime neturėjome. Iš pradžių mums surado mažutį 16 arų sklypuką Paberžių gatvėje, bet jis buvo šlapias, vis užmirkstantis, į jį įžengti sunku, todėl mums netiko, ieškojo kitos vietos ir surado, – linksmai kalbėjo pirmininkė. – Darbų turime daug, labai padeda Audrius Sparnauskis, Reda ir Bronius Lukošiūnai, Alvydas Fetingis, Vytautas Mockaitis, Marytė ir Antanas Pielikiai. Norint kažką padaryti, reikia labai daug dirbti. Ateityje planuojame lauko sceną su pagalbine patalpėle.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą