Stropiausiems moksleiviams paskirstė daugiau nei 22 tūkst. eurų

Dalintis:

Vakar posėdžiavusi Švietimo rėmimo programos lėšų skirstymo komisija įvertino Tauragės rajono moksleivių pažangumo rezultatus ir priėmė sprendimus dėl premijų skirstymo. Skubėta siekiant šimtukus gavusiems abiturientams premijas įteikti per išleistuves.

Kaip savo feisbuko paskyroje paskelbė Tauragės rajono vicemerė Virginija Eičienė, vakar posėdžiavusi Švietimo rėmimo programos lėšų skirstymo komisija įvertino ugdymo įstaigų pateiktus moksleivių pažangumo rezultatus. Komisijos nariai priėmė sprendimus dėl premijų skyrimo didžiausią pažangą padariusiems mokiniams, didžiausią pažangą padariusioms klasėms ir jų vadovams, vien dešimtukais besimokantiems mokiniams bei šimtukus valstybiniuose brandos egzaminuose gavusiems abiturientams.

Pagal patvirtintą tvarką, už kiekvieną valstybinio egzamino metu gautą šimtuką skiriama 100 eurų premija. Tarp abiturientų didžiausią premiją „Šimtas už šimtą“ gaus Žalgirių gimnazijos abiturientas, kuris net keturiuose valstybiniuose brandos egzaminuose sugebėjo gauti aukščiausią 100 balų įvertinimą. Iš viso suskaičiuota 19 šimtukų – su Tarptautinio bakalaureato programos egzaminų aukščiausius įvertinimus gavusiais abiturientais. Tauragės rajono savivaldybės Švietimo ir sporto skyrius „Tauragės kurjeriui“ detalizavo, kad skubėta priimti sprendimus dėl premijų skyrimo – siekiama šimto balų įvertinimus gavusiems abiturientams premijas įteikti per išleistuves.

Visiems kitiems stropiausiems ir didžiausią pažangą padariusiems mokiniams paskatinamosios premijos bus įteiktos rugsėjo 1-ąją. Skelbiama, kad didžiausią pažangą padarė Tauragės Žalgirių gimnazijos IR2 klasė, antroje vietoje – Tauragės „Versmės“ gimnazijos IM klasė, o trečioje – Tauragės Žalgirių gimnazijos IH1 klasė.

Premijos bus išdalintos ir 10-čiai moksleivių, kurie individualiai padarė didžiausią pažangą per praėjusius mokslo metus. Taip pat 39 rajono moksleiviai gaus premijas už tai, kad mokosi vien tik dešimtukais.

Iš viso bus išdalinta daugiau nei 22 tūkst. eurų.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą