Su šiluma atslinks ir drėgmė

Dalintis:

Šiandien orai atšils. Dėl susidariusio plikledžio kai kuriuose rajonuose sudėtingos eismo sąlygos.

Šį rytą sudėtingos eismo sąlygos dėl susiformavusio plikledžio yra Ignalinos, Švenčionių, Molėtų, Zarasų rajonuose bei vakarų, šiaurės vakarų ir pietų Lietuvoje, kur slidžių kelių ruožų yra visuose keliuose. Varėnos, Kretingos ir Plungės rajonuose vietomis lijundra. Krašto keliai ir didesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai didžiojoje šalies dalyje vietomis su sniego provėžomis.

Gruodžio 10-os dieną krituliai (lietus, šlapdriba). Rytą vietomis lijundra, plikledis. Kai kur rūkas. Vėjas pietryčių, 8–13 m/s. Aukščiausia temperatūra 0–4 laipsniai šilumos.

Gruodžio 11 d. taip pat numatomi krituliai: vyraus lietus, šlapdriba. Naktį vietomis lijundra, rūkas plikledis. Vėjas rytų, pietryčių pereinantis į pietų, pietvakarių, 7–12 m/s. Temperatūra naktį nuo 2 laipsnių šalčio iki 3 laipsnių šilumos, dieną 0–5 laipsniai šilumos.

Sekmadienį orai gali būti truputį vėsesni. Naktį atšals iki 0–5 laipsnių šalčio, dieną temperatūra bus apie 0. Daug kur galimas plikledis. Vietomis pasirodys rūkas, o su juo ir lijundra. Naktį kai kur, o dieną beveik visur iškris nedideli krituliai, daugiausia sniegas.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą