Su Tauragės medikais susitiko sveikatos apsaugos ministras

Dalintis:

Šiandien į Tauragę atvykęs sveikatos apsaugos ministras pirmiausia užsuko į Tauragės rajono savivaldybę, kur vyko susitikimas su Tauragės rajono meru. Tik vėliau visa delegacija keliavo į gydymo įstaigas.

Dar prieš sveikatos apsaugos ministrui atvykstant į greitosios medicinos pagalbos (GMP) stotį, dvi brigados sulaukė iškvietimų. Tačiau vėliau grįžę medikai rado galimybę stabtelėti ir išklausyti apie vykdomą GMP reformą. Ministras ramino, kad visas Lietuvoje veikiančias atskiras GMP stotis apjungus į vieną juridinį vienetą ne tik nesumažės GMP brigadų, bet ir bus kuriama papildomų. O Tauragės GMP administratorė Jolanta Birbalienė buvo tiesi – į prastesnes patalpas su medikais dirbti nesikraustys.

GMP medikai nebijojo rėžti iš peties – didžiausia problema esanti „ekskursijų biuro“ paslauga, kuomet GMP automobiliu tenka vežti ligonius į tolimesnes gydymo įstaigas. Tuomet sugaištama labai daug brangaus laiko.

Tauragės GMP medikai. Mortos Mikutytės nuotrauka

Vėliau vizito ministras atvyko ir į Tauragės pirminės sveikatos priežiūros centrą (PSPC). Ten ne tik pasisveikino su registratorėmis bei išbandė jų darbo vietą, bet ir aplankė šeimos gydytojų kabinetus.

Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys lankėsi Tauragės PSPC. Mortos Mikutytės nuotrauka

Plačiau apie vizitą ir medikų pateiktus klausimus skaitykite penktadienį „Tauragės kurjerio“ laikraštyje.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą