fbpx

Sugalvojo naują klausimų-atsakymų rubriką

Dalintis:

Savivaldybė savo feisbuko paskyroje pristato rubriką #AiškiaiIrPaprastai, kurioje, kaip skelbia, stengsis paprastai ir aiškiai atsakyti į gyventojams kylančius klausimus. Šiai rubrikai savivaldybės administracija pati parinks klausimus, į kuriuos atsakys.

„Savivaldybės darbuotojai nuolatos bendrauja su gyventojais, žino, kokios problemos ir klausimai dažniausiai kyla, kokios informacijos trūksta ir kur atsiranda neaiškumų“, – paklaustas, kaip bus parenkami gyventojų klausimai šiai rubrikai, informavo Tauragės rajono savivaldybės mero patarėjas ryšiams su visuomene Kasparas Bertašius.

Pasak jo, kol kas ši rubrika bus feisbuko paskyroje. Atskiro albumo šiai klausimų-atsakymų rubrikai nebus. Ji bus skelbiama ant feisbuko paskyros sienos.

„Gyventojai rūpimais klausimais, ar dėl iškilusių sunkumų gali kreiptis į Tauragės rajono savivaldybę telefonu 8 700 11 220, elektroniniu paštu savivalda@taurage.lt arba „Facebook“ žinute. Visuomet stengiamės atsakyti“, – patikino K.Bertašius.

Naujos rubrikos startui savivaldybė pasirinko informuoti, kaip nustatomi sveikatos priežiūros įstaigų vadovų atlyginimai. Paaiškinama, kad gydymo įstaigų vadovų atlyginimas iš esmės priklauso nuo kelių pagrindinių kintamųjų: įstaigos dydžio ir gydytojų bei slaugytojų atlyginimo vidurkio bei kintamosios dalies (priedo), kuri nustatoma pagal metinius veiklos rezultatus. Tauragės rajono savivaldybės taryba vykdo Seimo sprendimus ir tarybos posėdžių metu nustato tokį atlyginimo dydį, kuris atitinka Seimo nustatytą formulę.

„Įvertinus metinius veiklos rezultatus ir tai, kad didėjo gydytojų bei slaugytojų atlyginimai bei vadovaujantis įstatymu, VšĮ Tauragės ligoninės direktoriui bus apskaičiuotas 4 814 Eur + 15%, o VšĮ Tauragės rajono pirminės sveikatos priežiūros centras direktoriui – 3 719 + 20% Eur bruto („ant popieriaus“) atlyginimas. Vadinasi, vadovų atlyginimas į rankas atitinkamai sieks apie 3 350 Eur ir 2 700 Eur. Taip pat svarbu paminėti, kad gydytojams, slaugytojams ir kitiems darbuotojams, įskaitant ir jų vadovus, atlyginimas yra mokamas ne iš savivaldybės, bet iš Valstybės biudžeto (per ligonių kasas)“, – skelbiama savivaldybės feisbuko naujoje rubrikoje #AiškiaiIrPaprastai.

Dalintis:

About Author

Daiva Žebelienė

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Palikite komentarą