fbpx

Sugedus atliekų surinkėjų mašinoms konteineriuose nebetilpo atliekos

Dalintis:

Kylantis atliekų surinkimo mokestis tauragiškius piktina, kaip ir pilni atliekų konteineriai. Šią savaitę situacija buvo kaip niekad prasta visame mieste, ne tik probleminėse vietose, kur gyventojai krauna atliekas šalia konteinerių. Kas nutiko, teiravomės Tauragės regiono atliekų tvarkymo centro ir atliekų vežėjų įmonės „Ekonovus“.

Nunešę išmesti šiukšles ir radę pilnus konteinerius vargu, ar kas su atliekų maišais tipens atgal į namus. Tauragės regiono atliekų tvarkymo centro (TRATC) darbuotojai pripažįsta – skambučiais juos atakuoja ne tik gyventojai, klausimų sulaukė ir iš savivaldybės.

TRATC Atliekų tvarkymo skyriaus vadovė Vilma Krištopaitienė sakė, kad problemos žinomos, kai skambinome, ji ką tik buvo grįžusi iš konteinerių aikštelių apžiūros. Problema esą sprendžiama. UAB „Ekonovus“ TRATC‘ą informavo, kad turi bėdų su gendančia technika, kilo problemų ir su stiklo išvežimu, nes kurį laiką stiklo atliekų iš „Ekonovus“ nepriėmė supirkėjai. Ne paslaptis, ir patys gyventojai neretai sukrauna šiukšles prie konteinerių, o ne į juos. Suneša senus baldus, užgrūda konteinerius statybinėmis atliekomis iš remontuojamų butų.

Daivos Žebelienės nuotrauka

– Problema yra ir su žaliosiomis atliekomis. Valytojos sudeda jas į maišus, juos pastato prie konteinerių, o greta gyventojai krauna kitus maišus. Dariaus ir Girėno gatvėje, netoli „Šaukštelio studijos“, prie konteinerių aikštelės gyventojai nuolat užstato mašinas, todėl neįmanoma privažiuoti šiukšliavežei. Užburtas ratas, – kalbėjo TRATC atstovė.

TRATC‘as apgailestauja ir atsiprašo gyventojų dėl susidariusios situacijos ir tikisi, kad tai nebesikartos.

UAB „Ekonovus“ Tauragės padalinio vadovas Alvydas Vitkus sakė, kad sugedo dvi iš keturių bendrovės šiukšliavežių. Problemų, pasak jo, kyla ir kai viena sugenda, o dabar sugedo pusė turimų mašinų.

– Situaciją išspręsime. Vakar dirbome iki pusės dešimtos vakaro. Turėsime naujas mašinas, bet kol kas dirbame su senomis. Nuo rugsėjo vidurio dirbsime pagal naujas sutarties sąlygas, tad dažniau išvešime ir stambiagabarites atliekas, – trečiadienį patikino A.Vitkus.

Dalintis:

About Author

Daiva Žebelienė

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Palikite komentarą