Šunų daugintojų pėdsakai atvedė ir į Tauragę

Dalintis:

Didžiulis sujudimas tarp gyvūnų mylėtojų kilo po to, kai Kretingos rajone šuns ieškojusi moteris aptiko didžiulę daugyklą su tragiškomis sąlygomis laikomais keturkojais. Tauragiškiai atpažino šiame rajone pagarsėjusią daugintoją ir netrukus kilo įtarimai, jog čia gali būti dar viena daugykla. Įtarimai pasitvirtino.

Šeštadienio dieną daugybė gyvūnų mylėtojų socialiniuose tinkluose diskutavo, ieškojo patikimų šaltinių ir aiškinosi, kur dar gali būti šunų daugyklų. Įtarta, jog viena didžiulė daugykla yra Tauragės rajone, netoli Lauksargių. Patikslinus vietą, ten išskubėjo tikra minia.

Jau gerokai popiet į Meldiklaukių kaimą atskubėjusi „Tauragės kurjerio“ žurnalistė prie didžiule aklina tvora aptverto namo išvydo galybę automobilių ir minią žmonių. Vieni per kitus jie pasakojo, kad teritorija aklinai aptverta, kieme laksto palaidi šunys, o tvarte pro apmusijusius langus matyti veisyklos patalpos.

Apėjus aplink tvorą ir pasiekus nurodytą tvarką pasitiko šiurpinantis vaizdas. Patamsyje augintiniai buvo savo aptvaruose ir spoksojo į grotas. Nors dubenėliai ir buvo, sunku pasakyti, ar juose buvo maisto ir vandens. Tačiau aiškiai matėsi, jog nebuvo jokių gultų. Pasukus palei tvorą link gyvenamojo namo, gerokai užsirietė nosis – stovėjo karutis, pilnas šunų išmatų.

Mortos Mikutytės nuotrauka

Į įvykio vietą buvo iškviesti policijos pareigūnai, atskubėjo veterinarijos gydytoja Ligita Baracevičiūtė, galiausiai sulaukta ir Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Tauragės departamento specialistės. Visgi pareigūnų teko laukti ilgiausiai. Kartu su jais pasirodė ir vyriškis, pasiruošęs vidun įleisti specialistus. Nors pareigūnai jau ketino leisti žiniasklaidos atstovus, vartus atidaręs vyras kategoriškai nesutiko įleisti pašalinių asmenų.

Šiaip ne taip specialistams pavyko patekti į uždarytą tvartą, kur buvo laikomi šunys. Pareigūnus įleidęs vyras elgėsi gan emocingai, tačiau galiausiai buvo priverstas netrukdyti šunų išgabenimui.

Plačiau, kaip klostėsi ši istorija ir ką tvarte išvydo specialistai, skaitykite „Tauragės kurjerio“ laikraštyje.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą