Šunų netekęs vyras pasigedo ir sodyboje laikytų daiktų

Dalintis:

Tauragės policijos komisariatas gavo pranešimą, kad Meldiklaukių kaimo gyventojas pasigedo motorinio pjūklo ir kabelio. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Apie vagystę 40-metis vyras pranešė vakar. Jis kreipėsi į pareigūnus teigdamas, kad išlaužus daržinės galinių durų lentas pavogtas motorinis pjūklas „Husquarna 445“ bei apie 20 m trifazis kabelis. Jis taip pat pasigedo metalinio ženklo „Privati valda“.

Kaip atskleidė Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (AVPK), šiam asmeniui priklausė ir iš tos pačios sodybos Meldiklaukių kaime paimti antisanitarinėmis sąlygomis laikyti veisliniai šunys. Vyras pareigūnus patikino, kad šunis įsigijo teisėtai.

Šeštadienį toje pačioje sodyboje vyko dramatiškas šunų paėmimas, aplink sodybą budint didžiulei gyvūnų mylėtojų miniai. Savininkas vidun įsileido tik pareigūnus, veterinarijos gydytoją, Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos specialistę. Žurnalistams ir kitiems savanoriams vartai buvo uždaryti. Tačiau išvydus antisanitarines sąlygas, šunys išvežti laikinai globai į Klaipėdos rajoną.

Dėl įvairių daiktų vagystės iš vyro daržinės, komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas. Dėl netinkamomis sąlygomis laikytų šunų tyrimą atlieka kitos tarnybos.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą