fbpx

Susirgimas užfiksuotas ir Pagėgiuose

Dalintis:

Šįvakar Sveikatos apsaugos ministerija pranešė, kad Lietuvoje patvirtinti dar 23 nauji susirgimai koronavirusu. Pagėgių savivaldybės meras atskleidė, kad nustatytas ir pirmasis atvejis Pagėgių savivaldybėje.

Pasak laboratorijų pateikiamų duomenų, šiuo metu Lietuvoje nustatyti 460 susirgimų koronavirusu. Visais atvejais pradėti epidemiologiniai tyrimai. Bus aiškinamasi, su kuo užsikrėtusieji artimai bendravo, kuriose vietose lankėsi.

Savo feisbuko paskyroje Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius pranešė visuomenei, kad vienas iš nustatytų atvejų yra būtent Pagėgiuose. Mėginys susirgusiajam paimtas Tauragės mobiliajame tyrimų punkte ketvirtadienį. Apie nustatytą susirgimą savivaldybę infekuotasis pranešė pats.

„Asmuo turėjo kontaktą su galimai sergančiais COVID-19. Mano žiniomis, asmuo jaučiasi gerai, jokių COVID-19 ligos simptomų nejaučia. Kai turėsiu daugiau informacijos apie šį atvejį, pasidalinsiu“, – tvirtino savo paskyroje V.Bendaravičius.

Tauragės rajone kol kas užfiksuotas vienas susirgimas. Į mobilųjį tyrimų punktą susirgusysis atvyko trečiadienį, o jau penktadienio vakarą meras Dovydas Kaminskas paskelbė apie teigiamą atsakymą.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą