fbpx

Susirgo iš Rusijos grįžęs vairuotojas

Dalintis:

Šiandien paskelbta apie dar vieną užsikrėtimo koronavirusu atvejį Tauragės rajone. Šįkart infekcija užsikrėtė vilkiko vairuotojas.

Naujienų portalas 15min.lt skelbia gavęs duomenų iš Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC), kad Tauragėje užfiksuotas 8-asis susirgimas koronavirusu. Naujienų portalui šią informaciją patvirtino NVSC Tauragės departamento Užkrečiamųjų ligų valdymo skyriaus vyresnioji specialistė Jolanta Norbutienė.

Skelbiama, jog 51-60 metų amžiaus grupei priklausantis vyras grįžo iš Rusijos. Jis izoliavosi sodyboje, todėl artimą kontaktą turėjusių asmenų tėra vos du. Tačiau pranešama, jog mažos rizikos sąlytį turėjusių asmenų yra net apie 20.

Ligos simptomus susirgusysis pajuto prieš dvi dienas, antradienį. Jam iki 39 laipsnių pakilo temperatūra, kamavo galvos skausmas ir silpnumas. Vyras dar šiandien pagulytas gydymui į Klaipėdos universitetinę ligoninę.

Iki šiol Tauragės rajone buvo užfiksuoti 7 užsikrėtimo koronavirusu atvejai. Oficialiai patvirtinta, kad keturi iš jų jau pasveiko. Likę trys susirgimo simptomų esą nebejaučia, tad viltasi greitu metu sulaukti naujienų, kad ir šie žmonės pasveiko.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą