Susitikimas su vietos politikais atšauktas

Dalintis:

Šį vakarą Tauragės bendruomenių namuose planuota politikų diskusija, kurioje ketinta aptarti rinkėjams mero duotus pažadus. Tačiau galiausiai pranešta, kad diskusija atšaukiama – esą dalyvauti atsisakė opozicija.

Iniciatyva „Žinau, ką renku“ feisbuke pakvietė tauragiškius dalyvauti diskusijoje apie prieš rinkimus iš mero išgirstus pažadus, ar jie buvo vykdomi.

„Mes tikrai nepamiršome ir kviečiame tave kartu prisiminti duotus pažadus ir patikrinti, ar meras vykdo duotus įsipareigojimus, diskusijoje su Tauragės rajono meru Dovydu Kaminsku bei kitais savivaldos politikais. Pirmą kartą išbandome pažadų stebėsenos metodą ir kviečiame gyvai susitikti su vietos politikais, užduoti jiems tau rūpimus klausimus apie (ne)vykdomus pažadus ir tiesiogiai išgirsti atsakymus“, – rašoma kvietime.

Diskusija turėjo vykti Tauragės bendruomenių namuose šįvakar 18 valandą. Tačiau šiandien „Žinau, ką renku“ feisbuko puslapyje pranešta, kad diskusija atšaukiama:

„Pranešame, kad „Diskusija: mero pažadai Tauragės rajono savivaldybėje“ yra atšaukiama, nes opozicija persigalvojo – iš pradžių sutiko, bet vėliau atsisakė joje dalyvauti“.

Apie tai savo paskyroje suskubo pasisakyti rajono meras Dovydas Kaminskas. Apgailestaudamas, kad neįvyks gyva diskusija, jis pakvietė tauragiškius stebėti gyvą transliaciją iš mero kabineto.

„Suprantu, kad gyva ir vieša diskusija opozicijai neatrodo patraukli, nes reikės kalbėti argumentais, o ne tiesiog šaukti, kaip viskas blogai. Taip pat gyvoje diskusijoje reikės greitai reaguoti, o ne skaityti iš vakaro nušlifuotus sakinius, kurie dažniausiai tik gražiai skamba antraštėse, bet yra nutolę nuo klausimo esmės. Vietoje to, visus kviečiu nuo 18 prisijungti prie FB LIVE transliacijos iš mero kabineto, kurios metu aptarsime šiandien turėjusios vykti diskusijos pagrindinę temą – per praėjusius rinkimus duotus 3 pagrindinius pažadus“, – rašo meras.

Anot D.Kaminsko, pagrindiniai trys pažadai rinkėjams buvo Tauragės paskelbimas 2023 metų Lietuvos kultūros sostine, Centro turgaus atnaujinimas bei Tauragės arenos statybos.

Mero paraginti žmonės suskubo komentaruose teikti savo klausimus vakaro transliacijai. Tarp jų vyraujanti tema – kelių tvarkymas, žvyruotos gatvės.

Plačiau apie tai skaitykite penktadienį „Tauragės kurjerio“ laikraštyje.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą