Sužibo įvairiaspalvė Tauragės eglutė

Dalintis:

Šįvakar, stebint miniai žiūrovų, įžiebta Tauragės eglutė, įkurdinta Pilies aikštėje. Koncertinėje programoje pasirodė grupė „Biplan“.

Žaismingu šokių studijos „DEMO“ pasirodymu prasidėjęs vakaras sulaukė nemenko susidomėjimo – net kritęs šlapias sniegas neatbaidė daugybės tauragiškių. Gausiai susirinkę laukė įsižiebiant pagrindinės rajono eglės.

Scenoje pasirodęs Kalėdų Senelis pasveikino visus ir pakvietė kartu paklausyti mero sveikinimo.

Tauragės eglutės įžiebimas. Arnoldo Vydmanto nuotrauka

– Tos eglutės, kurios bus įžiebtos namuose ir kuri bus įžiebta šiandien čia, būtų simbolis darnos – darnos savyje, šeimoje, bendruomenėje. Lygiai taip pat norisi palinkėti, kad tie žaisliukai neužhipnotizuotų ir mes prasmės ieškotume tikruose dalykuose – dovanotume šypseną praeiviui, pasakytume gerą žodį esančiam šalia, skirtume daugiau laiko patiems mylimiausiems žmonėms. Linkiu optimizmo, nes tai yra pagrindinis kūrybos, laimės ir meilės kuras, – linkėjo visiems Tauragės rajono meras Dovydas Kaminskas.

Tauragės eglutės įžiebimas. Arnoldo Vydmanto nuotrauka

Kalėdų Seneliui su būriu vaikų skaičiuojant nuo 1 iki 5 galiausiai sutvisko eglutė visomis girliandų spalvomis.

Tauragės eglutės įžiebimas. Arnoldo Vydmanto nuotrauka

Dar prieš grupės „Biplan“ koncertą Kalėdų Senelis paragino rašyti jam laiškus, mat paštas patogiai įrengtas kalėdinės eglutės viduje. Vėliau visus pakvietė ir į dar vieną tradicinį renginį. Jau gruodžio 12 dieną Kartų parke bus įžiebta dar viena eglutė – tai jau tampa tradicija.

Tauragės eglutės įžiebimas. Arnoldo Vydmanto nuotrauka

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

3 komentarai

  1. Vytautas Rezgys on

    Nesuprantu kas mums tą mūsų eglių dizainą kuria… Pagal išvaizdą tai , neturėjęs vaikystės , galimai masonas (forma), sergantis daltonizmu (spalvos), ir pagal spalvą linkęs į suicidą. Na po apspjaudymo ir pakeikimo , įsijunkite pažiūrėti pasižiūrėti Širvintų eglę, kur motina vadovauja savivaldybei. Juk čia ne seniams pusakliems, o vaikams, kur viskas turi būti spalvota žaisminga ir gražu. Gerai kad juodų lempučiųn negavo, būtų visi išsišiepę šaukę kad gražu…

  2. Vytautas Rezgys on

    Pasirodo Širvintuose vaikučiams ir spalvotus fejerverkus šaudė, ko mūsų piningų maišai nesugebėjo padaryti, Fejerverkus galimai atstojo valdžios ponų plastmasinės šypsenos . Ir visi tyli ir visi tipo laimingi… Čia ką, prasidėjo pasaulinio konclagerio repeticija?

  3. AUŠRINĖ on

    ar savivaldybės valdžiažmogiai nutrauks organizuotos, neteisėtos ir nusikalstamos veiklos susidorojant su piliečiais tęstinumą, gal kada nors išsipagiriojęs Kaušas su savo komunistiniais pakalikais paragins nebevykdyti jų pradėtos nusikalstamos veiklos, o merą nuo 2024-01-01visiškai nutraukti tokių veikų tęstinumą ir grįžti į tiesos kelią.

Palikite komentarą