Svarbu: pirmosios vakcinos dozės rytoj pasieks ir Tauragę

Dalintis:

Džiugi naujiena pagaliau pasiekė ir Tauragę – jei nesutrukdys nenumatytos aplinkybės, rytoj nuo koronaviruso pradedami skiepyti Tauragės ligoninės darbuotojai. Tauragės ligoninės direktorius Liutauras Indriuška patvirtino, kad nuo COVID-19 pirmadienį planuojama paskiepyti mažiausiai 50 Tauragės ligoninės personalo, tiesiogiai dirbančio su koronavirusu sergančiais pacientais.

Šiandien skiepijimo nuo koronaviruso procesas pradėtas penkiuose didžiausiuose šalies gydymo centruose. Kaip „Tauragės kurjeriui“ sekmadienio popietę patvirtino Klaipėdos universitetinės ligoninės vyriausiojo gydytojo pavaduotojas Virginijus Vanagas, vakcina nuo koronaviruso pirmadienio rytą turėtų pasiekti ir Tauragę. Kiek vakcinos dozių bus atgabenta į Tauragės ligoninę, V.Vanagas neatskleidė, patikino, kad tiek, kiek ir susiplanavo ligoninė. Klaipėdos universitetinės ligoninės atstovas pabrėžė, kad pirmosios vakcinos dozės skiriamos būtent ligoninių, kurios paskirtos COVID-19 ligos gydymo įstaigomis, personalui. Skiepijami bus ne tik šių įstaigų medikai, bet ir kitas personalas, kurių darbas tiesiogiai susijęs su COVID-19 liga sergančiais pacientais.

Kaip pranešė Tauragės ligoninės direktorius Liutauras Indriuška, pirmadienį planuojama paskiepyti mažiausiai 50 ligoninės darbuotojų. Tikslus vakcinos atgabenimo laikas ir skiepijimo pradžia kol kas neskelbiami.

– Turime sudarę planuojamų skiepyti darbuotojų sąrašą, šiuo metu jį tiksliname. Iki rytojaus jis dar gali pailgėti. Kiek tiksliai vakcinos dozių rytoj bus atgabenta į Tauragę, šią minutę dar pasakyti negaliu, tačiau pirmajai vakcinacijai jų tikrai užteks. Jei liks, vakcina bus išgabenta atgal į Klaipėdos universitetinę ligoninę, – sakė L.Indriuška.

Sveikatos apsaugos ministerija praneša, kad kita vakcinos siunta Lietuvą turėtų pasiekti gruodžio 29 dieną, trečioji – sausio pradžioje. Paskiepijus medicinos įstaigų darbuotojus, vėliau bus skiepijamas slaugos namų personalas. Tolimesnį skiepijimo procesą kontroliuos savivaldybės ir paskirti vakcinacijos organizatoriai.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ redaktorė.

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą