fbpx

Svarbu vairuotojams: bus uždaryta pervaža

Dalintis:

Dažniau važiuojantys geležinkelio pervaža, jungiančia Stoties ir Pramonės gatves, pastebėjo kabantį informacinį ženklą. Juo vairuotojai informuojami, kad ketvirtadienį pervaža bus uždaryta.

Informacinis stendas prie geležinkelio pervažos skelbia, kad birželio 18-ąją nuo 11 iki 22 val. ši vieta bus nepravažiuojama, mat planuojami remonto darbai.

AB Lietuvos geležinkeliai atstovas Gintaras Liubinas „Tauragės kurjerio“ skaitytojams paaiškino, kad remontas bus vykdomas tarpstotyje Viduklė–Tauragė ir Tauragės stotyje.

„Šiems darbams atlikti yra būtinas pervažos klojinio išardymas, todėl labai trumpam bus nutrauktas automobilių eismas. Kai tik bus baigti kelio remonto darbai, iškart yra numatyta atlikti šios pervažos prieigų asfaltavimo darbus. Tikimės, kad būtini darbai bus atlikti per maksimaliai trumpiausią laiką ir jie nesukels didesnių nepatogumų, o gyventojai turės galimybę naudotis naujai sutvarkyta geležinkelio pervaža“, – teigė G.Liubinas.

Kadangi šis pravažiavimas bus uždarytas, norintieji iš Stoties gatvės patekti į kitą pervažos pusę, turės važiuoti aplinkkeliu, per Gedimino gatvę.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą