Šventinį savaitgalį liejosi alkoholis ir smurtas

Dalintis:

Per Kūčias, Kalėdas bei antrąją Kalėdų dieną policijos pareigūnai skubėjo į ne vieną iškvietimą. Ilgąjį savaitgalį pradėtas ne vienas ikiteisminis tyrimas dėl alkoholio padauginusių veiksmų.

Gruodžio 24-ąją specialiosios tarnybos iškviestos į eismo nelaimės vietą. Netoli Kryžkalnio, Paverkalnio kaimo ribose, magistraliniame kelyje Šiauliai–Tauragė–Kaliningradas susidūrė du automobiliai – „Renault Scenic“ ir „Subaru Outback“. Pranešimas gautas 13.35 val. Į nelaimės vietą atskubėję pareigūnai nustatė, kad 52-ejų metų vyras, vairavęs „Renault Scenic“, buvo neblaivus – jis į alkoholio matavimo prietaisą įpūtė 2,25 prom. Tikrinimo metu paaiškėjo, kad jis neturi teisės vairuoti. Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas, o kaltininkui gresia bauda bei transporto priemonės konfiskavimas.

Kalėdų rytą pareigūnai dėl smurto protrūkio iškviesti į butą Vytauto gatvėje – nesantaika įsiplieskė tarp dviejų moterų. Pirminiais duomenimis, 48-erių moteris, į alkoholio matavimo prietaisą įpūtusi 1,95 prom., smurtavo prieš 72-ejų metų moterį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo šeimos nariui.

Gruodžio 25-ąją 15.40 val. Žygaičiuose sustabdytas įtarimų sukėlęs automobilis „Mazda“. Patikrinus paaiškėjo, kad 40-metė moteris prie vairo sėdo padauginusi svaigiųjų gėrimų – į alkoholio matavimo prietaisą jį įpūtė 1,77 prom. Pričiupta vairuotoja dar bandė išsisukti – siekdama išvengti atsakomybės, pasiūlė pareigūnams kyšį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vairavimo išgėrus ir bandymo papirkti pareigūną.

Smurto protrūkis užfiksuotas ir antrąją Kalėdų dieną. 18.41 val. pareigūnams pranešta apie konfliktą J.Tumo-Vaižganto gatvėje, Tauragėje. Neblaivus (2,70 prom.) 41-erių vyras smurtavo prieš taip pat neblaivią (1,76 prom.) 46-erių moterį. Pradėtas tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo šeimos nariui.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą