Šventinį savaitgalį ugniagesiai vieną po kito gesino gaisrus

Dalintis:

Ilgąjį šventinį savaitgalį Tauragės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos specialistams pranešta apie ne vieną kilusį gaisrą. Vieną, kilusį daugiabučio namo laiptinėje, užgesino patys gyventojai dar prieš atvykstant ugniagesiams.

Gruodžio 24-ąją 12.33 ugniagesiai-gelbėtojai sulaukė iškvietimo į Ateities taką. Pranešta, kad kilo gaisras daugiabučio namo laiptinėje. Paaiškėjo, kad į laiptinę įbėgę vaikai įmetė degančią petardą, kuriai sprogus užsidegė vaikiškas vežimėlis. Kilusį gaisrą užgesino daugiabučio gyventojas. Dėl šio įvykio vežimėlio savininkas tvirtino patyręs 400 eurų nuostolį. Tyrimą pradėjo policijos pareigūnai.

Kalėdų dieną nelaimė kilo Mažonuose. 14.13 val. ugniagesiai iškviesti į Vingio gatvę, kur užsiliepsnojo ūkinis pastatas. Ugniagesiams atvykus medinio pastato, kuriame buvo įrengtas garažas, malkinė ir daržinė, stogas degė atvira liepsna. Iš degančio pastato ištemptas „Mercedes Benz“ automobilis. Didžioji pastato dalis sudegė.

Nuo gaisro nukentėjo ir Pagėgių savivaldybėje esančio Šilgalių kaimo gyventojai. Ugnis įsiplieskė Parko gatvėje esančiame gyvenamajame name. Atvykus ugniagesiams patalpos jau buvo uždūmintos. Specialistai spėjo laiku išnešti dujų balioną bei katiną. Dėl prieškambaryje kilusio gaisro išdegė sienos, lubos, aprūko pirmo ir antro aukšto patalpos, teko nuardyti dalį skardinio stogo. Ugniagesiai-gelbėtojai patikslino, kad name nebuvo įrengtas dūmų detektorius.

Sekmadienį, antrąją Kalėdų dieną, pranešta apie gaisrą Skaudvilės seniūnijoje esančiame Vilnalių kaime. 11.34 val. bendruoju pagalbos telefonu skambinęs namo savininkas pranešė, kad grįžęs iš po nakties rado sudegusį namą, o viduje esantys baldai dar rusena. Ugniagesiams atskubėjus namo stogas jau buvo nudegęs, sukritęs, pastato vidus išdegęs. Darbus apsunkino ir pavojų kėlė pavojingai išlinkusi betoninė perdanga. Tačiau pavyko išnešti iš rūsio du dujų balionus.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą