fbpx

Tariamas juvelyras dingo kaip į vandenį

Dalintis:

Vakar į policijos pareigūnus kreipėsi vyras, kurį apgavo juvelyru apsimetęs asmuo. Pervedus avansą už auksinę apyrankę, sukčių auka liko ir be pinigų, ir be apyrankės.

Kaip informavo Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, 45-erių vyras socialiniame tinkle Facebook nuo pat sausio mėnesio susirašinėjo su juvelyru prisistačiusiu asmeniu. Nukentėjusysis sutarė su sukčiumi dėl auksinės apyrankės gamybos ir pervedė jam avansą.

Tačiau sutartam terminui pasibaigus užsakovas savo apyrankės negavo. Susisiekti su tariamu juvelyru taip pat nebepavyko, tad apyrankę planavęs įsigyti asmuo liko ir be 800 eurų avanso.

Policijos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl sukčiavimo. Jei pavyks rasti juvelyru apsimetusį žmogų, jam grės viešieji darbai, bauda, laisvės apribojimas, areštas arba maksimali laisvės atėmimo iki trejų metų bausmė.

Tauragės apskrities bendruomenės pareigūnai ragina gyventojus saugotis sukčių, mat pastaruoju metu pranešimų apie sukčiavimo atvejus padaugėjo. Dažnas kreipęsis į pareigūnus patikina pervedęs pinigus už prekes, bet jų taip ir nesulaukęs. Pareigūnai ragina nepervedinėti didelių pinigų sumų, taip pat siūloma už prekes mokėti jas atsiimant.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą