fbpx

Tarybos posėdyje – 21 rajonui aktualus klausimas

Dalintis:

Šiandien, 10 valandą, šaukiamas Tauragės rajono tarybos posėdis, kuris kol kas planuojamas posėdžių salėje, ne nuotoliniu būdu.

Šiandien oficialiai Tauragės rajono taryba turėtų perimti geltonąjį mokyklinį autobusiuką iš Nacionalinės švietimo agentūros ir perduoti jį „Aušros“ progimnazijos žinion. Dokumentuose nurodoma, kad autobusiuko vertė yra daugiau nei 45 tūkst. eurų. Autobusiukas progimnaziją jau pasiekė.

Taip pat tarybos nariai šiandien spręs, ar įtraukti UAB „Sensus Oil“ prašomus atlikti Jūros skersgatvio sutvarkymo darbus į Planuojamų statyti, rekonstruoti ir remontuoti, prisidedant fiziniams ir juridiniams asmenims, objektų sąrašą. Jei tam bus pritarta, savivaldybė prie šių darbų turės prisidėti 70 proc. reikalingos sumos. Įmonė tokį prašymą teikia dėl siekio statyti kotedžų kvartalą.

Sudarytas ir Tauragės rajono savivaldybėje trūkstamų profesijų darbuotojų sąrašas, kurį taryba svarstys šiandienos posėdyje. Šiuo metu parengtame sąraše yra minimi: bendrosios praktikos slaugytojai, buhalteriai, pedagogai, socialiniai darbuotojai, psichologai, švietimo pagalbos specialistai, sporto treneriai, akušeriai, kultūros ir meno darbuotojai bei, be abejo, gydytojai. Tarybos nariams teikiamame sprendimo projekte paminėti ir inžinieriai, buhalteriai bei informacinių technologijų specialistai.

Tarp visų rajonui aktualių klausimų, taryba apsispręs, ar suteikti Tauragės rajono garbės ambasadoriaus vardą žinomai atlikėjai Raimondai Masiulytei-Ramchurn, šiuo metu gyvenančiai Airijoje.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą