fbpx

Tarybos posėdyje paaiškės, kiek skolingi rajono gyventojai

Dalintis:

Rytoj šaukiamas Tauragės rajono savivaldybės tarybos posėdis, kuriame numatyta svarstyti daugiau nei dvi dešimtis klausimų.

Kaip skelbiama tarybos posėdžio darbotvarkėje, iš viso suplanuoti 23 klausimai, susiję su finansais, vietinio susisiekimo autobusų maršrutais, švietimo įstaigomis ir kitais svarbiais reikalais. Posėdžio metu tarybos nariams Finansų skyriaus specialistai pristatys savivaldybės 2019 metų turto ir biudžeto ataskaitą. Joje aiškiai matyti, kiek ir kokio turto savivaldybė turi bei į kokio dydžio skolas yra įklimpusi.

O skolinimosi tempai kol kas nemažėja. Bus svarstomas klausimas dėl dar vienos paskolos ėmimo. Šįkart siekiama pasiskolinti nei daug, nei mažai – 400 tūkst. eurų. Juos gavusi savivaldybė paskirstytų dviejų darželių – „Kodėlčiaus“ ir „Pušelės“ – renovacijai.

Taip pat posėdžio metu bus svarstomas klausimas dėl skulptūros „Sėkmės deivė“ perėmimo savivaldybės nuosavybėn. Ši 16 tūkst. eurų vertės skulptūra, sukurta pagal Regimanto Midvikio eskizą, šiuo metu oficialiai vis dar priklauso „Rotary“ klubui. Beje, visas „Sėkmės deivės“ projektas kainavo gerokai daugiau nei pati „Rotary“ dovana.

Sužinos rajono gyventojai ir kada prasidės mokslo metai bei kiek jie tęsis naujoje Tauragės meno mokykloje bei Tauragės sporto centre.

Iš 23 klausimų vienas bus ypač įdomus keliaujantiems viešuoju transportu. Užsimota keleivius vietinio (miesto ir priemiesčio) susisiekimo autobusų maršrutais vežti nemokamai. Kiek tai galėtų kainuoti ir kas už tai sumokės, ar toks siūlymas bus patvirtintas, sužinosite atsivertę penktadienio „Tauragės kurjerį“.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą