fbpx

Tauragėje – 15-tasis koronaviruso atvejis

Dalintis:

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) informuoja, kad per praėjusią parą Lietuvoje patvirtinti 37 koronavirusinės infekcijos (COVID-19) atvejai. 20 jų registruota Vilniaus, 10 – Kauno, po 2 – Klaipėdos ir Utenos apskrityse. Dar po vieną atvejį patvirtinta Panevėžio, Marijampolės ir Tauragės apskrityse.    

Po kontakto su sergančiaisiais užsikrėtė 29 žmonės, 7 asmenų užsikrėtimo aplinkybės šiuo dar nežinomos. Per praėjusią parą Marijampolėje registruotas 1 įvežtinis atvejis iš Belgijos.

5 per vakar nustatyti atvejai, iš kurių 4 registruoti Kaune ir 1 Vilniuje, yra siejami su laisvalaikio erdve Kauno senamiestyje (Rotušės a. 20, Kaunas). Visi asmenys jaučia COVID-19 ligai būdingus simptomus. Iš viso su šiuo židiniu siejami 54 COVID-19 ligos atvejai, įskaitant patvirtintus per vakar parą.

3 vakar Vilniuje registruoti atvejai yra susiję su židiniu vienos dovanų čekius parduodančios įmonės administracijoje. Dar vienas naujas atvejis Vilniuje yra siejamas su choru, apie su kuriuo susijusius du naujus atvejus NVSC pranešė vakar. Taip pat dar vienas vakar Vilniuje patvirtintas atvejis yra vertinamas kaip susijęs su protrūkiu menininkų gretose. COVID-19 liga taip pat patvirtinta asmeniui, dirbančiam „Vilniaus vandenyse“. Dar 1 atvejis, patvirtintas vakarykštę parą, siejamas su protrūkiu Akademinėje kredito unijoje Kaune. Taip pat 1 naujas atvejis Kaune siejamas su Respublikinės Kauno ligoninės Vaikų reabilitacijos skyriuje „Žibutė“ registruotais susirgimais. Taip pat du atvejai, registruoti Utenos apskrityje, yra vertinami kaip šeiminis protrūkis. Be to, nustatyta, kad 14 žmonių – 9 Vilniaus, po 2 Klaipėdos ir Kauno bei 1 Tauragės apskrityse – užsikrėtė po kontakto su asmenimis, kuriems patvirtinta COVID-19 liga.

Kaip informavo NVSC Tauragės departamento atstovė Vitalija Juzėnienė, naujausias Tauragėje registruotas koronaviruso atvejis siejamas su koronavirusu anksčiau susirgusio vyresnio amžiaus vyro šeimos nariu. Susirgusysis pagal amžių taip pat priklauso rizikos grupei ir jau buvo izoliuotas. Iš viso šioje tauragiškių šeimoje izoliuoti 4 asmenys. Žmogus, kuriam vakar nustatytas koronavirusas, gydomas ambulatoriškai. Šio židinio užsikrėtimo aplinkybės neaiškios.

NVSC praneša, kad Kauno klinikinėje ligoninėje mirė koronavirusu užsikrėtęs žmogus. Tai 83-oji mirtis šalyje. Mirusysis priklausė 70–79 metų amžiaus grupei, turėjo gretutinių susirgimų.

COVID-19 liga asmeniui buvo patvirtinta rugpjūčio 6 d. Nustatyta, kad asmuo bendravo su iš užsienio atvykusiais artimaisiais, kuriems vėliau buvo patvirtinta COVID-19 liga.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą