fbpx

Tauragėje – 33 nauji atvejai ir viena mirtis (papildyta)

Dalintis:

Lietuvos statistikos departamentas paskelbė, kad per praėjusią parą Lietuvoje nustatytų koronaviruso atvejų – vėl daugiau nei 3 tūkst.

Tauragės rajone nustatyti 33 atvejai. Iš jų 14 sergančiųjų – vyrai, o 19 moterų. Tokie rezultatai gauti ištyrus 114 ėminių. Teigiamų tyrimų dalis – daugiau nei 25 proc. Tyrimai ir toliau rodo, kad kas ketvirtas Tauragės rajono gyventojų ėminys rodo COVID-19 susirgimą.

Vienas rajono gyventojas nuo koronaviruso mirė.

Šiuo metu Tauragės rajone COVID-19 serga 548 žmonės. 613 žmonių pasveiko.

Bendras Tauragės rajono sergamumas siekia 1015 atvejų 100 tūkst. gyventojų. Iš viso per visą viruso plitimo laikotarpį Tauragės rajone fiksuoti 1192 susirgimai.

Šilalės rajone vakar fiksuoti 18 susirgimo atvejų ir viena mirtis.

Pagėgių savivaldybėje – 3 susirgimai.

Jurbarko rajone – 22 koronaviruso atvejai.

Lietuvoje koronavirusas nustatytas 3067 žmonėms. Ištirta daugiau nei 12 tūkst. ėminių. Šalyje per praėjusią parą nuo koronaviruso mirė 29 žmonės. Iš viso dėl šios infekcijos mirė jau 764 žmonės.

Bendras šalies sergamumo rodiklis – 1104 atvejai 100 tūkst. žmonių.

PAPILDYTA

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Tauragės departamentas informavo, kad vienas Tauragės rajone fiksuotas susirgimas yra iš įmonės „Egersund Net“. Taip vienas Tauragės rajono gyventojas susirgo Palangos reabilitacinėje ligoninėje. Keturi atvejai – šeiminiai. Du atvejai konstatuoti Tauragės autobusų parke bei vienas – Vaikų reabilitacijos centre-mokykloje „Pušelė“. Net penki susirgimai Tauragės ligoninėje.

Vienas miręs rajono gyventojas priklauso 80-90 metų amžiaus grupei.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą