Tauragėje jau balsavo per trečdalį rinkėjų

Dalintis:

Nors Vyriausioji rinkimų komisija keturias dienas vykusio išankstinio balsavimo ragino balsuoti visus, kurie rinkimų dieną planuoja būti išvykę. Tačiau į raginimus įsiklausė ne visi. Tauragės rinkimų apygardoje sulaukta nusiskundimų iš balsuoti negalėjusių rinkėjų.

Rinkimų komisijos į darbą kibo jau pirmadienį, kai prasidėjo išankstinis balsavimas Seimo rinkimuose. Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) ragino balsuoti išankstinio balsavimo metu tuos, kurie rinkimų dieną negalės keliauti prie balsadėžių savo rinkiminėje apygardoje. Šiandien balsuoti jau galima tik savo apygardoje.

– Sekasi neblogai, didelių skundų nebuvo. Visgi kai kurie rinkėjai iš kitų apygardų tik dabar išsiruošė prie balsadėžių. Dabar galimybių jiems balsuoti nėra, nebent keliauti į savo apygardą. Buvo rinkėjai iš Klaipėdos, iš Vilniaus, tai jie pikti išvyko. Vienas iš netolimos Karšuvos apygardos, tai gal jis ir nuvyko iki artimiausios apylinkės, – pasakojo Tauragės rinkimų apygardos rinkimų komisijos pirmininkė Gintarė Rakauskienė.

VRK skelbiamais 17 val. duomenimis prie balsadėžių Tauragės rinkiminėje apygardoje atėjo 26,24 proc. rinkėjų. Iš viso Tauragės rinkimų apygardoje balso teise pasinaudojo 37,55 proc. rinkėjų. Per šią dieną Lietuvoje balsavo 40,53 proc. rinkėjų. Taigi Tauragė šiek tiek atsilieka nuo vidurkio. Tauragės apygardoje aktyviausi balsuotoja Tauragės apylinkėje – jau balsavo 48,16 proc. Kita aktyvi apylinkė – Trepų (balsavo 45,28 proc.), o trečioje vietoje – Didkiemio (balsavo 44,64 proc.).

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą