fbpx

Tauragėje pasitiktas iš Dakaro grįžęs Rokas Baciuška

Dalintis:

Šiandien Tauragės pilies kiemelyje pasitiktas Dakare savo bagiu lenktyniavęs ir savo klasėje trečiąją vietą užėmęs Rokas Baciuška. Tauragiškiai išvydo ir garsiąją beduino skulptūrėlę.

Tauragės pilies kiemelyje susirinkęs būrys tauragiškių pasitiko iš sudėtingiausiomis vadinamų Dakaro lenktynių grįžusį Roką Baciušką. Pirmą kartą į Saudo Arabijos smėlynus lenktyniauti susiruošęs tauragiškis yra vienintelis lietuvis, Dakaro lenktynėse laimėjęs du greičio ruožus ir tapęs geriausiu naujoku. Namo jis grįžo iškovojęs trečiąją vietą savo klasėje ir su ypatingu prizu – beduino statulėle.  Tai kol kas vienintelė tokia, parvežta į Lietuvą.

– Mano širdis plaka dabar dažniau čia nei Dakare. Labai malonu matyti čia tiek žmonių. <…> Ne Lietuvai skiriu, o Tauragei, mano žmonėms. <…> Dakaras buvo sunkiausias mano gyvenimo tarpas. Buvo sunku. Svėriau 70, dabar tik 60, – ant scenos juokavo R.Baciuška plojančiai tauragiškių miniai.

Roko Baciuškos Dakare iškovota beduino skulptūrėlė. Mortos Mikutytės nuotrauka

R.Baciušką su istoriniu laimėjimu sveikino Tauragės rajono meras Dovydas Kaminskas, įteikęs lenktynininkui simbolinę dovaną – vėliavą su Tauragės simbolika. Taip pat ant scenos pakviesti ir Roko tėvai Alfreda bei Giedrius, kuriems susirinkusieji negailėjo plojimų ir net šūksnių „valio“.

Pasveikinti Roką Baciušką ant scenos atskubėjo ir kitas žinomas tauragiškis, verslininkas bei didelis autosporto entuziastas Antanas Venckus.

Po oficialios šventinio sutikimo dalies, Roką Baciušką apsupo minia gerbėjų, prašiusi kartu įsiamžinti nuotraukoje.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą