Tauragės bėgimo klubui skaičiuojant antrus metus – nauji nariai ir tikslai

Dalintis:

Aktyvių ir sportiškų tauragiškių suburtas Tauragės bėgimo klubas, vadovaujamas Lino Naujoko, mini vienerių metų sukaktį. Pradėjus veiklą vos su keliais entuziastais, dabar klube – 40 narių. Labai skirtingas asmenybes, skirtingų sričių specialistus vienija bendras noras – bėgioti.

Bėgimas – visame pasaulyje populiarus sportas, kurį propaguoja labai skirtingi žmonės. Vieniems svarbu būti judriems, kitiems – numesti svorio, treti siekia įveikti vis didesnius atstumus. Tauragės bėgimo klubo įkūrėjas ir vadovas Linas Naujokas, Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnas, ir pats kultivuoti bėgimą pradėjo visai neseniai. Paragintas bendraminčių, įkūrė klubą.

– Nebijojau atsakomybės. Kai pradėjom, buvo tik keli žmonės. Bėgiojom, dalyvavom varžybose, norėjome atstovauti Tauragei ir būti matomi. Vėliau prisijungė daug naujų narių, – „Tauragės kurjeriui“ kalbėjo L.Naujokas.

Kai jau klubas buvo gausus naujų narių, Linui teko pasukti galvą ir dėl metų plano. Pasak L.Naujoko, siekis buvo bent kartą per mėnesį išvykti į varžybas. Tauragės bėgimo klubo vėliava plevėsavo Vilniaus ir Kauno maratonuose, „Pink run“ bei „Vilties bėgimo“ ir kitose varžybose.

– Klubas startavo gal su dešimčia žmonių. Dabar jau turime 40 oficialių narių ir ne visi yra tauragiškiai. Turime narių iš Klaipėdos, Kauno, Druskininkų, Pagėgių. Tiesiog, pamatę, kad mes aktyviai visur dalyvaujam, vienas kitą palaikom, jie panoro prisijungti prie mūsų. Visai neseniai prie klubo prisijungė garsus bėgikas, ultramaratonininkas, 100 km Lietuvos ir Baltijos šalių čempionas Ruslanas Seitkalijevas iš Klaipėdos, – klubo nariais didžiuojasi L.Naujokas.

Tarp pasižymėjusių sportininkų – ir ekstremalaus bėgimo su kliūtimis mėgėjai. Viena jų – iš Tauragės kilusi Milda Mikaitytė. Ateities planuose – siekis, kad būtų galimybė visiems norintiems treniruotis šios specifinės sporto šakos. Tam reikalingas specialiai įrengtas kliūčių ruožas – L.Naujokas viliasi, kad projektinėmis lėšomis tai pavyks kada nors įgyvendinti, ir todėl parengė projektą „Idėja Tauragei“ bei tikisi tauragiškių palaikymo balsuojant.

– Mūsų klubo nariai yra labai įvairūs žmonės: pasieniečiai, odontologai, įmonių vadovai, policijos pareigūnai, savivaldybės darbuotojai. Amžius irgi labai įvairus – nuo nepilnamečių iki senjorų. Kiekvienas ir tikslą sau kelia kitokį. Vienam aktualu didesnis judėjimas, kažkas nori svorį mesti. Mano asmeninis praėjusių metų planas buvo per metus nubėgti 1000 km, tačiau įveikiau beveik 2000, – kalbėjo bėgimo entuziastas.

Šių metų Tauragės bėgimo klubo tikslas – ir toliau bėgimo varžybose reprezentuoti Tauragę. Tačiau dar svarbiau – atkakliai palaikyti vienas kitą.

– Sakoma, reikia bėgti lėtai, kad bėgtum greitai. Tai svarbu, kad nesužalotum sveikatos. Bėgimo bendruomenė gali duoti patarimų, padėti dar nepatyrusiems, – naujus narius prisijungti kviečia L.Naujokas.

Visai neseniai vienerių metų gimtadienį atšventusio Tauragės bėgimo klubo nariai planuoja įsigyti vienodą bėgimo aprangą – tam teks paieškoti rėmėjų. Gal pavyks gauti lėšų ekstremaliojo bėgimo su kliūtimis treniruočių zonai įrengti. O artėjant vasarai, Tauragės miesto šventės metu, planuojamas grandiozinis bėgimas Tėvo dienai paminėti. Tačiau svarbiausias bėgikų tikslas – gerai praleisti laiką kartu.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą