Tauragės dvaro kaime į stulpą įskriejo automobilis

Dalintis:

Pirmadienio rytą skaudi nelaimė įvyko Tauragės dvaro kaime – į stulpą už autobusų stotelės įskriejo lengvasis automobilis. Vairuotoją vadavo ugniagesiai-gelbėtojai.

Apie nelaimę Tauragės apskrities vyriausiajam policijos komisariatui (AVPK) pranešta 8.45 val. Pareigūnai informuoti, kad avarija įvyko prie 7 numeriu pažymėto namo.

Su policijos pareigūnais į įvykio vietą skubėjo ir ugniagesiai-gelbėtojai, mat gauta informacija, kad vienas žmogus gali būti prispaustas. Išsiųsta ir greitosios medicinos pagalbos brigada.

Atvykusiems ugniagesiams teko vaduoti vairuotoją iš „Subaru“ markės automobilio. Vos jį ištraukus, vyras paguldytas ant neštuvų, medikai uždėjo deguonies kaukę ir išgabeno į ligoninę.

Įvykio vietoje buvę žmonės kalbėjo, kad automobiliu važiavo trys žmonės. Du išsiropštė iš sumaitotos transporto priemonės, iškvietė pagalbą vairuotojui, o patys spruko. Taip pat kalbėta, kad kompanija sekmadienio vakarą buvo pastebėta gerokai padauginusi alkoholinių gėrimų.

– Šis stulpas nukenčia tikrai ne pirmą kartą. Viena jo dalis visai neseniai pakeista, o dabar jau ir kita įlinkusi, – apie dažnai Tauragės dvaro posūkyje vykstančias nelaimes kalbėjo netoliese dirbantis vyras, spėliodamas, kad ši nelaimė galėjo įvykti dėl per didelio greičio, o gal ir girtumo.

Policijos pareigūnams vairuotojo girtumo dėl jo sveikatos būklės nustatyti nepavyko. Tai bus atlikta ligoninėje.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą