Tauragės festivalis: prašė ateiti su kaukėmis

Dalintis:

Vakar įvyko antrasis Liudo Mikalausko organizuojamo Tauragės muzikos festivalio koncertas. Dėl oro sąlygų į kultūros rūmų sceną perkeltą baleto meistrų pasirodymą stebėjo sausakimša žiūrovų salė.

Tauragiškių labai lauktas įspūdingas baleto pasirodymas turėjo tradiciškai vykti Tauragės pilies kiemelyje. Tačiau renginio organizatoriai akylai stebėjo orų prognozes ir atsižvelgė į numatytą lietų bei vėją. Todėl renginys skubiai perkeltas į Tauragės kultūros rūmų sceną.

Nors Vyriausybės nutarimu apsauginės veido kaukės uždarose patalpose privalomos tik nuo šeštadienio, paskelbta, kad saugumo nebus per daug, todėl kiekvieno paprašyta ateiti su kauke, o neturintiems jos pasiūlytos nemokamai prie įėjimo. Nepaisant to, ne vienas žiūrovas salėje renginiui prasidėjus kaukę nusiėmė.

Šįkart gausybės žiūrovų aplodismentų nusipelnė visoje Lietuvoje puikiai žinomas baleto solistas Nerijus Juška, pasirodęs kartu su Kauno valstybinio muzikinio teatro baleto trupe ir aktoriumi Ramūnu Šimukausku. Grakštūs judesiai, kai šokėjai skrieja scenoje, žiūrovus tiesiog pakerėjo. Tokius profesionalus Tauragės scenoje ne kasdien pamatysi.

Kitas artimiausias Tarptautinio Tauragės muzikos festivalio koncertas numatytas rugpjūčio 11-ąją. Sceną užims solistas Kristian Benedikt ir Vytauto Didžiojo universiteto kamerinis orkestras, diriguojamas Vytauto Lukočiaus.

Taip pat informuojame, jog šiandien Sveikatos apsaugos ministerija išplatino pranešimą apie tai, kad kaukės nuo rytojaus privalomos ne tik parduotuvėse, bet ir kitose viešose uždarose erdvėse. Jas dėvėti nuo rytojaus taps būtina ir kavinėse, prekybos bei laisvalaikio ir pramogų vietose, viešajame transporte. Prekybos, laisvalaikio ir pramogų įstaigos taip pat turės užtikrinti, kad lankytojai eilėse stovėtų saugiu atstumu vienas nuo kito. Tokiu būdu tikimasi išvengti viruso plitimo, mat pastaruoju metu fiksuojama vis daugiau naujų susirgimų. Šiandien Lietuvoje registruota 13 naujų koronaviruso atvejų.

Kaukės bus neprivalomos tik tokiose vietose, kur neįmanoma paslaugos suteikti jas dėvint.  Tad besilankantieji pas barzdaskučius, užsukę pas grožio srities specialistus galės būti be kaukės. Nereikės kaukių ir baseinuose.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą