Tauragės miesto šventė vyks, tik gerokai kuklesnė

Dalintis:

Dėl karantino atšaukusi kasmetinę Tauragės miesto šventę, Tauragės savivaldybė persigalvojo – skelbia, kad šventė vis dėlto vyks, tik gerokai kuklesnė. Be koncertų ir didelių susibūrimų. Kiek numatyti renginiai kainuos, dar nesuskaičiuota.

Tauragės savivaldybės atstovas spaudai Kasparas Bertašius pranešė, kad 513-asis Tauragės miesto gimtadienis vis dėlto bus paminėtas, nors ir gerokai kukliau nei planuota metų pradžioje. Šventė vyks jau šį šeštadienį, birželio 6 dieną. Tauragiškiai kviečiami tądien automobiliais atvykti į Taurų nuotykių parką, kur visą dieną bus rodomi filmai. Pirmąją dienos pusę vyks animacinių filmų „Šuniškas pokštas“ (11 val.) ir „Baltoji iltis“ (14 val.) peržiūros. Vakare bus rodoma komedija „Mažulė Džeksi“ (17 val.) ir kriminalinis filmas „Ištraukti peiliai“ (20 val.), o mėgstantiems siaubo žanrą  – „Šėtono vaikas 2“ (23 val.). Prieš atvykstant į filmų peržiūras būtina užsiregistruoti. Detalesnė informacija ir registracijos forma – Tauragės rajono savivaldybės „Facebook“ puslapyje.

Miesto šventės proga tauragiškiai kviečiami parsisiųsti mobiliąją programėlę „Walk15“ ir dalyvauti ekologijos iššūkyje. Iniciatyvos tikslas – prisidėti prie CO2 taršos mažinimo ir iki rugsėjo 1 dienos visiems iššūkio dalyviams kartu aplink Žemę apeiti 30 kartų. Už kiekvieną apeitą kartą bus užauginti ne tik virtualūs, bet ir tikri medžiai. Startą iššūkiui duos Tauragės rajono savivaldybės meras Dovydas Kaminskas, pasodindamas pirmąjį medelį ir išlydėdamas 30 žygeivių į 30 km žygį gražiausiais Tauragės maršrutais. Iniciatyvos pradžia – 12 val.

13 val. Jono Viktoro Kalvano parke bus atidengta skulptūrinė kompozicija „Sėkmės deivė“.

15 val. Tauragės pilies menėse vyks Tauragės garbės piliečio regalijų įteikimo Juzefai Bružienei iškilminga ceremonija.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą