Tauragės miesto šventės nebus

Dalintis:

Tauragės miesto šventei suplanuotas biudžetas perskirstomas ir jau aišku, kad suplanuotų grandiozinių renginių nebus.

Apie tai penktadienį paskelbė Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktorius Modestas Petraitis. Savo pranešime jis patikslino, kad lėšos renginiams bus perskirstytos pagal dabar susidariusios ekstremalios situacijos poreikius. Paprasčiau tariant – pinigai bus skirti būtinoms priemonėms tramdant koronavirusą.

Meras Dovydas Kaminskas „Tauragės kurjerį“ informavo, kad taip nuspręsta penktadienį.

– Finansų skyrius ruošia sprendimo projektą tarybai, kuriuo bus perskirstyta apie 150 tūkst. eurų. Iš jų, jei gerai pamenu, apie 100 tūkst. eurų buvo numatyta miesto šventei. Tai planuojama programa nevyks. Gal ką vėliau kūrybiškai suorganizuosime, tačiau suplanuoto repertuaro nebus, – kalbėjo D.Kaminskas.

Paklaustas, kur bus panaudoti viešiesiems renginiams numatyti pinigai, meras teigė, kad greičiausiai už juos teks pirkti medikams būtinas apsaugos priemones – respiratorių, vienkartinių pirštinių, dezinfekcinio skysčio. Dalis šių lėšų galėtų būti skirta dirbtinės plaučių ventiliacijos aparatams įsigyti.

Mero teigimu, į ligoninės biudžetą jau pervesta apie 50 tūkst. eurų, iš kurių bus įsigyti du plaučių ventiliavimo aparatai ir kitos reikalingos priemonės.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą