Tauragės rajone bus išdalinta 1600 atšvaitų

Dalintis:

Šiandien minima Atšvaitų diena ir Lietuvos automobilių kelių direkcija išdalino savivaldybėms daugybę atšvaitų, kurie pasieks gyventojus. Tauragės rajone bus išdalinta 1600 atšvaitų.

Atšvaitų diena – jau tradicinė šventė, kurios metu organizuojamas gyventojų aprūpinimas šiais šviesą atspindinčiais elementais. Lietuvos automobilių kelių direkcija (LAKD) kasmet dalina atšvaitus savivaldybėms, jie paskirstomi po seniūnijas ir galiausiai išdalinami gyventojams, kad tamsiu paros metu jie būtų aiškiai matomi automobilių vairuotojų.

Skelbiama, kad atšvaitų platinimą organizuoti turės pačios seniūnijos. Dėl plintančio koronaviruso, seniūnijų darbuotojai paskirs datą ir laiką, kuomet atšvaitai pasieks gyventojus, o jų dalijimo vietas žymės plakatai „Atšvaitų diena tavo mieste“. LAKD atstovo teigimu, Tauragės rajoną pasiekė 1600 atšvaitų ir jie paskirstyti po 200 vienetų į seniūnijas.

Svarbu kiekvienam atsiminti, kad atšvaitas saugo tuomet, kai jis neslepiamas kišenėje, o yra tinkamai uždėtas ant rūbų – pavyzdžiui, rankovės. Atšvaitų naudojimą reglamentuoja Kelių eismo taisyklės. Atmintinė, kaip taisyklingai nešioti atšvaitą, paskelbta VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos tinklalapyje.

LAKD skelbia, kad seniūnijų darbuotojai atšvaitus turėtų išdalinti tiems gyventojams, kurie dar neturi įsigiję šviesą atspindinčių elementų. Juos būtina turėti ir nešioti tamsiais vakarais, esant lietingam ir ūkanotam orui, taip išvengiant skaudžių nelaimių dėl prasto matomumo.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą