fbpx

Tauragės rajone naujų susirgimų nėra

Dalintis:

Šeštadienį paskelbus informaciją apie susirgimą koronavirusu Tauragės apskrityje, nebuvo patikslinta, kuriame rajone. Šiandien paaiškėjo, kad susirgimas fiksuotas Pagėgių savivaldybės gyventojui.

Kaip šeštadienį pranešė Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC), šeštadienį susirgimas COVID-19 nustatytas vienam Tauragės apskrities gyventojui, grįžusiam į Lietuvą iš Suomijos savo automobiliu. Tačiau pirmadienį NVSC Tauragės departamento specialistai patikslino, kad pradėjus epidemiologinį tyrimą paaiškėjo, jog susirgusysis jau kuris laikas gyvena Klaipėdoje, tačiau vis dar buvo registruotas vienoje iš Tauragės sveikatos priežiūros įstaigų. Visa pradinė informacija apie sergantį asmenį perduoda Klaipėdos specialistams.

Taip pat vienas iš penktadienį užfiksuotų susirgimų nustatytas Pagėgių savivaldybės gyventojui. Šis keltu grįžo iš Olandijos. Jam tyrimas buvo atliktas vos išlipus iš kelto ir jaunuolis savivaldybės transportu parvežtas į saviizoliacijos vietą. Tikimasi, kad jokių kitų kontaktų nebuvo.

Kol kas Tauragės rajone vis dar tebėra konstatuoti 8 susirgimai koronavirusu. Skelbiama, jog tik vienas iš šių asmenų serga. Visi kiti jau pasveiko.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą