Tauragės rajone – pirmasis susirgimas

Dalintis:

Tauragės rajono savivaldybė skelbia, kad užfiksuotas pirmasis koronaviruso atvejis Tauragės rajone.

„Tauragės kurjeris“ iš savivaldybės gavo pranešimą, kuriame nurodoma, jog Tauragės rajone jau patvirtintas pirmasis susirgimas koronavirusu (COVID-19).

Ar tai įvežtinis atvejis, ar asmuo užsikrėtė Lietuvoje, kol kas nėra aišku. Kol kas laukiama daugiau duomenų iš Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC).

Tauragės rajono meras Dovydas Kaminskas savo feisbuko profilyje teigia, kad asmuo tyrimams ėminius davė Tauragės mobiliajame tyrimų punkte trečiadienį.

„Pradėtas epidemiologinis tyrimas. Laukiame daugiau duomenų iš NVSC dėl visų 30 paimtų ėminių šį trečiadienį. Laiptinė, kur gyvena asmuo, išdezinfekuota iškart gavus informaciją.

Asmuo informavo, kad visi šeimos nariai, kurie galimai turėjo kontaktą jau užregistruoti COVID-19 testui. Mano žiniomis, atvejis įvežtinis“, – skelbia meras.

Tauragės rajono savivaldybė savo oficialiame puslapyje koronavirusas.taurage.lt skelbia, kad jau paimti 107 Tauragės rajono gyventojų mėginiai tyrimams. Pagalbos kreipėsi 139 asmenys, o 64 asmenys izoliuoti savivaldybės parūpintose patalpose.

Šiuo metu oficialiojoje statistikoje skelbiama, kad koronavirusu Lietuvoje užsikrėtę 345 asmenys. Nuo pavojingos infekcijos mirė 5 užsikrėtusieji.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą