Tauragės savivaldybė rekomendaciją dėvėti kaukes patvirtino specialiu sprendimu

Dalintis:

Kovo 23-iąją Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Tomas Raulinavičius pasirašė sprendimą „Dės asmens apsaugos priemonių naudojimo viešose vietose“. Prievartos nėra, bet gyventojai raginami visur, kur yra bent menkiausia kontakto tikimybė, dėvėti kaukes ir mūvėti pirštines.

Tomo Raulinavičiaus pasirašytame sprendime gyventojams patariama patariama pasirūpinti asmens apsaugos priemonėmis. Rekomenduojama viešose vietose dėvėti medicinines kaukes, išskyrus vairuojant motorines transporto priemones. Nesant galimybės dėvėti medicininę kaukę, galima naudoti medžiaginę kaukę, dengiančią nosį ir burną. Taip pat rekomenduojama viešose vietose, kur liečiami daiktai, dėvėti vienkartines pirštines.

Šiuo sprendimu siekiama įpareigoti žmones vengti tiesioginio fizinio kontakto, laikytis saugaus atstumo (ne mažiau kaip 2 metrai ir ne ilgiau kaip 15 min.), griežtų asmens higienos reikalavimų (rankų higiena, kosėjimo, čiaudėjimo etiketas).

Šiandien ištuštėjusiame Tauragės mieste „Tauragės kurjerio“ žurnalistai stebėjo, kiek žmonių viešosiose erdvėse vaikšto dėvėdami kaukes. Maždaug kas antras. Akivaizdu, kad medicininių kaukių ar respiratorių tauragiškiams nėra kur įsigyti, kai kurie jų dėvi savadarbes kaukes – iš popierinių servetėlių, pasiūtas iš medžiagos.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą