fbpx

Tauragės vaikams – aitvarų šventė

Dalintis:

Šeštadienį priešpiet Vasaros estradoje rinkosi šeimos gaminti aitvarų. „Aitvarų perykla“ pavadintos dirbtuvės pritraukė veik 70 piešimo, vėjo ir kūrybos entuziastų.

Šeimos su mažais vaikais, vaikų dienos centrų auklėtiniai, meno mokyklą lankantys vaikai nutūpė estrados prieigas. Kas prie balto popieriaus lapo piešė savo aitvarą, kas gamino stresą malšinančius kamuoliukus, kas piešė ir dekoravo pripučiamus balionus.

Visi aitvarų gamintojai galėjo sukti laimės ratą bei laimėti specialius šventės dalyviams skirtus prizus.

– Mes tik stebėtojai. Čia pramoga mažiesiems. Šeštadienis, oras gražus, gera proga išeiti į miestą ir gerai leisti laiką, – sakė su dviem berniukais aitvarus piešusi mama Lina.

Vežimėlyje pusės metukų dukrelę į Tauragės jūrų skautų suorganizuotą šventę atvežusi viešnia iš Skaudvilės tikino, kad renginių vaikams Tauragėje mažai.

– Stengiuosi aplankyti visus renginius skirtus mažiesiems. Iki Vilniaus ar Kauno kasdien nenuvažiuosi. Norėčiau, kad tokios iniciatyvos taptų kassavaitine tėvų su vaikais tradicija Tauragėje. Ir mums iš namų išeiti, su kitomis mamomis pabendrauti, ir vaikams užsiėmimas, – sakė pašnekovė.

Dalintis:

Palikite komentarą