Tauragiškė Emilija kraštiečių palaikymo tikisi ir „Eurovizijos“ pusfinalyje

Dalintis:

Kraštietė vokalistė Emilija Katauskaitė, dalyvaujanti tarptautinio konkurso „Eurovizija“ nacionalinėje atrankoje, pasiekė pusfinalį. Nors komisijos balsai atlikėją nuliūdino, tačiau kraštiečių palaikymas garantavo vietą rytojaus TV laidoje – Emilija tauragiškiams siunčia nuoširdžiausias padėkas.

Kasmet lietuviai atkakliai ruošiasi ir dalyvauja nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje. Šiemet savo laimės paukštę pagauti bando ir kraštietė Emilija Katauskaitė, nauju sceniniu vardu Emilijana. Nors pirmojoje atrankos dalyje komisija jos pasirodymą sukritikavo ir įvertino ne itin daug žadančiais balais, gerbėjai, kurių didelė dalis – tauragiškiai, kaip reikiant pasistengė: Emilijaną jau rytoj išvysime „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos pusfinalyje. Ji dainuos savo kūrybos dainą „Illuminate“.

– Po pirmosios atrankos dalies nuotaikos įvairios. Komisija nedaug balų skyrė, tai nuliūdino, nes buvo daug darbo įdėta. Bet žiūrovai padėjo, balsavo labai daug tauragiškių, – džiaugsmo ir dėkingumo neslėpė E.Katauskaitė. – Atkreipiau dėmesį į komentarus, padarėme keitimus. Bus šiek tiek kitoks skambesys, įvaizdis kitoks. Stengiausi ištaisyti tai, ką minėjo komisija. Bus kita energija.

Emilija Katauskaitė su savo šokėjais. Asmeninio albumo nuotrauka

Kodėl Emilija nusprendė siekti „Eurovizijos“ scenos?

– Atėjo laikas. „Eurovizija“ man visada buvo įdomus projektas ir svajojau vieną dieną būti ten. Pajaučiau, kad galiu lipti ant šios scenos. Žinoma, jaudulio daug, esi vertinamas, apkalbamas, net spaudimas jaučiasi, – sceninius užkulisius praskleidė pašnekovė.

Šeštadienio pasirodymas jau nufilmuotas – tiesiogiai vyks tik balsavimas. Mergina atskleidė, kad šįkart prieš kameras jautėsi daug laisviau, buvo mažiau streso.

– Koncerte pasiduodu tėkmei, praėjusioje laidoje jaučiau be galo daug streso. Pusfinalyje lipant ant scenos buvo daug lengviau, atsipalaidavau. Noriu labai padėkoti balsavusiems. Tačiau dabar pusfinalis, labai stiprūs varžovai, todėl labai reikia palaikymo, – į kraštiečius kreipėsi E.Katauskaitė.

„Eurovizijos“ nacionalinės atrankos pusfinalyje, kurį per LRT išvysime jau rytoj 21 val., kraštietė pasirodys trečia. Už ją bus galima balsuoti numeriu 1669 siunčiant žinutę tekstu 03.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą