Tauragiškė Perla Skalauskaitė pasirodė „Lietuvos balso“ scenoje

Dalintis:

Vakar televizijos šou „Lietuvos balsas“ komisija ir žiūrovai išvydo dar vieną balsingą tauragiškę – ant scenos žengė Perla Skalauskaitė.

Tauragiškė Perla Skalauskaitė, šiuo metu besimokanti „Versmės“ gimnazijoje, savo vokalą lavina pas Aliną Dambrauskienę. Mergina nuolat dalyvauja įvairiuose konkursuose, kartais ir tauragiškiams dovanoja savo pasirodymus renginių metu.

Praėjusį sekmadienį jauną ir talentingą atlikėją buvo galima išvysti LNK televizijos projekto „Lietuvos balsas“ scenoje, kur Perla atliko Aurora dainą „Everything Matters“. Projekto 10-ojo sezono aklųjų perklausų metu merginos dainavimo klausė keturi žinomi mokytojai – Monika Liu, Mantas Jankavičius, Justinas Jarutis ir Benas Aleksandravičius. Pirmoji P.Skalauskaitei uždainavus atsisuko Monika Liu. Ranką ant raudonojo mygtuko laikė ir Mantas Jankavičius, paskutinę minutę sudvejojęs ir jo nepaspaudęs. Ir tik nuskambėjus paskutinei natai atsisukti nusprendė Benas Aleksandravičius.

„Lietuvos balso“ organizatorių nuotrauka

Muzikai pasibaigus Justinas Jarutis tauragiškę atlikėją palygino su projekte anksčiau nugalėjusia Meide Šlamaite. O Mantas Jankavičius dainos atlikimą palygino su garsiąja Alina Orlova.

Galiausiai atėjus pasirinkimo minutei, tauragiškė Perla Skalauskaitė per daug nedvejojo – ji pasirinko Beną Aleksandravičių.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą