Tauragiškės – greituminio slalomo trasoje

Dalintis:

Tauragiškių ekipažas „Spanguolės“ labai pamėgo automobilių sportą – beveik nepraleidžia varžybų, surengtų kituose miestuose. Savaitgalį Lina Kraftė su kolege Greta Vėsaite skubėjo į Panevėžį – ten vyko greituminio slalomo varžybos. Jų varžovės buvo stiprios, bet ir tauragiškėms pasitikėjimo savimi, kaip ir įgūdžių, netrūko.

Mėgstančios vairuoti Lina Kraftė su Greta Vėsaite prieš keletą dienų nuvyko į Panevėžį, kuriame labai daug automobilių sporto aistruolių, čia dažnai rengiamos įvairios varžybos. Šį kartą greičio mėgėjus iš visos Lietuvos sukvietė bendrovė „Vairolita“, jos įsteigtu prizu susiviliojo ir „Spanguolių“ ekipažo merginos.

–  Girdėjome, kad Panevėžio panos gana stiprios trasoje, bet ir mūsų patirtis nemenka. Aikštelėje, praūžus lietui, yra balų, būtų gerai, kad jas prieš mus važiuojantys ištaškytų,– linksmai kalbėjo tauragiškės, prieš pat varžybas apžiūrinėdamos neseniai išasfaltuotą aikštelę. – Paeisim trasa, nuimsim stresiuką. Turi atvykti mūsų pažįstamos iš Šilalės, Kelmės, kitų miestų, jos dalyvaus varžybose. Na, ką, bandysim užkariauti podiumą.

Asmeninio albumo nuotrauka

Šeštadienį greituminėse slalomo varžybose prie starto linijos Panevėžyje išsirikiavo 70 moterų automobilių. „Spanguolių“ ekipažo merginos tuščiomis negrįžo – iškovojo II ir III vietas. Gretai Vėsaitei pavyko pelnyti II-ąją vietą, o Linai Kraftei – III-iąją. Jos džiaugiasi puikiais rezultatais, kadangi tokiose varžybose dalyvavo pirmą kartą.

– Kaip pirmas blynas greituminiame slalome, tai visai pavykęs. Žinoma, yra kur mums dar pasitempti ir iš ko pasimokyti, – sakė Lina ir Greta po slalomo rungčių. – Varžybos buvo įnirtingos, labai daug įspūdžių, bet esame labai laimingos. Juk iš Panevėžio parsivežėme dvi taures!

Asmeninio albumo nuotrauka

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą