Tauragiškės tarp tūkstančio vairuotojų – azartiškiausios

Dalintis:

Šeštadienį Vilniuje startavo didžiausias automobilių sporto renginys „Moterų ralis“, kuriame dalyvavo 262 ekipažai. Varžybų dalyvėms reikėjo įveikti kelių šimtų kilometrų maršrutą su nuotaikingomis užduotimis ir specialiomis vairavimo rungtimis. Tauragiškių ekipažas „Spanguolės“ vėl lipo ant pakylos – grįžo net su keturiomis taurėmis.

„Moterų ralis“ – masiškiausias renginys „ant ratų“ Lietuvoje, jis skirtas tik moterims ir merginoms, organizuojamas nuo 2015 metų. Šiemet ralyje dalyvavo apie tūkstantį, pernai – apie 1500 moterų. Šeštadienį ralio dalyvės varžėsi devyniose įskaitose. Buvo renkamos saugiausia, stilingiausia ir azartiškiausia komandos. Pastarasis prizas buvo įteiktas tauragiškių ekipažui „Spanguolės“ – Linai Kraftei ir Gretai Vėsaitei. Tai ne vienintelis jų apdovanojimas – dviejų narių įskaitoje jos vėl lipo ant pakylos.

Ekipažas „Spanguolės“. Asmeninio albumo nuotrauka

– Diena buvo nerealiai smagi, oras geras. Neturėjome laiko pavalgyti, nuvažiavome 350 kilometrų maršrutą, dalyvavo 262 ekipažai. Mūsų nuotaikos puikios po džiugių, iškilmingų apdovanojimų, – kalbėjo merginos, vėlų vakarą grįždamos į namus. – Ralyje važiuodamos buvome paklydusios, nes kelio knyga buvo labai paini. Matyt, toks organizatorių sumanymas, kad mums kelyje būtų linksmiau. Paklydusios grįždavome ir rasdavome kelią. Mes tik dvi, tai užduotis atlikti buvo sudėtingiau. Laiko nedaug, todėl pasiskirstėme, kuri ką darome, reikėjo naudotis specialiomis programėlėmis telefonuose.

Automobilių sporto mėgėjos pasakojo, kad joms užduotis įveikti sekėsi gana neblogai. Pasak Linos, Greta yra tarsi šveicariškas laikrodukas – šaudama iš arbaleto iš karto pataikė į dešimtuką. O Greta kolegę vadino vikruole – ant batuto ji parodė geriausią rezultatą.

Ekipažas „Spanguolės“. Asmeninio albumo nuotrauka

– Smagiai pašokinėjom, buvo linksmos užduotys. Buvo ir greituminių rungčių, jos mums – pats smagiausias dalykas. Slalomas labai patinka, – pasakojo merginos. – Susumavus visus greituminių rungčių rezultatus, azartiškiausia komanda pripažino mus. Fantastiškas jausmas, kad tarp 162 ekipažų „Spanguolės“ greičiausios ir azartiškiausios moterų ralio dalyvės. Gavome po taurę, esame labai laimingos.

„Moterų ralio“ dviejų ekipažo narių įskaitoje „Spanguolės“ užėmė antrą vietą, joms iškilmingai buvo įteiktos taurės. Iš masiškiausių varžybų Lina ir Greta parsivežė keturias taures. Merginos ant laurų neužmigo – ruošiasi į ralį „Aplink Lietuvą“, kuris vyks rugpjūčio pabaigoje.

Ekipažas „Spanguolės“. Asmeninio albumo nuotrauka

Dalintis:

About Author

Regina Genienė

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą