Tauragiškis nepasiturintiems dovanas renka jau 6-tą kartą

Dalintis:

Tauragiškis Vidas Stašaitis jau šeštą kartą ragina visus geros valios žmones jungtis prie gerumo akcijos. Visą gruodį aktyvus tauragiškis renka geradarių aukas, kurios per Kalėdas pasieks vargingai besiverčiančias šeimas.

Vidas Stašaitis daugeliui gerai žinomas kaip pėsčiųjų žygius organizuojantis tauragiškis. Jis taip pat užsiima aktyvia labdaringa veikla – jau šeštą kartą organizuoja gerumo akciją „Dovanokime šv. Kalėdas visiems“, kurios metu skatina visus prisidėti saldžiomis dovanomis, vaisiais bei žaislais ir taip paversti šventinį laikotarpį šiltesniu.

– Kadangi pernai per Kalėdas buvo karantinas, tai nieko nepadariau, o užpernai aplankiau 73 šeimas, apie 300 vaikų. Bendrauju su draugais, seniūnais, seniūnaičiais, kurie ir papasakoja apie skurdžiau gyvenančius ar nelaimių ištiktus žmones. Pamatau visko. Būna,14 kvadratų kambaryje glaudžiasi 5 asmenų šeima, būna, kad visa šeima gyvena pusiau įrengtame ūkiniame pastate, nes namas sudegė, – kalbėjo V.Stašaitis.

Kasmet prie akcijos prisijungia daugybė žmonių, verslininkų, sportininkų, politikų. Kai kurie prie dovanojimo šventės prisijungia kone kasmet, atsiranda tokių, kurie siekia išlikti anonimiški.

Pašnekovas patikino, kad kaskart kelia sau tikslą aplankyti 100 šeimų, tačiau planus visada koreguoja surinktos dovanos. Anot V.Stašaičio, pagrindinė idėja yra surinkti vaisių, mažiesiems saldainių, sausainių ir žaislų, aplankyti nepasiturinčias šeimas miesteliuose, kaimuose, sunkiai privažiuojamose sodybose ir paversti jiems šventes šiek tiek jaukesnėmis.

Nežinantiems, ką paaukoti, idėjos autorius yra net paruošęs sąrašą – jame surašyti įvairūs saldumynai, vaisiai, žaislai.

– Šiemet ši gerumo idėja išsiskiria tuo, kad tikrai visi gausiai perka naujus žaislus, nors tinka ir tvarkingi naudoti. Net ir traškučiai tinka – juk Kalėdos yra turbūt laukiamiausia vaikų šventė, kuomet tikima stebuklais. Visada sakiau, jei darai – daryk gerai. Šią idėją palaikau nuoširdžiai ir siekiu daryti viską neatmestinai, – užtikrino V.Stašaitis.

Šiuo metu pašnekovas jau renka iš aukotojų dovanėles ir maisto produktus. Norintys palaikyti šią tauragiškio tradicinę akciją prisijungti gali iki pat Kūčių.

Detalesnę informaciją galima gauti telefonu 8 676 60 006.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą